PARTNER PORTALU
Modne kolory ścian: 3 pomysły na salon w odcieniach brązu

Modne kolory ścian: 3 pomysły na salon w odcieniach brązu

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
25 sie 2020 10:54

Ciepły kubek ulubionej kawy czy herbaty potrafi wprowadzić w stan relaksu i odprężenia. Przyjemne odczucia możemy czerpać również z własnego otoczenia, jeśli we wnętrzu zdecydujemy się na paletę barw kojarzącą się z aromatycznymi napojami. W aranżacjach z brązami dobrze odnajdą się nie tylko wielbiciele płynnych pyszności.

Czy jest coś lepszego niż mała czarna w domowym zaciszu? Głęboki kolor kawy na ścianie wprowadzi do naszego salonu nutę elegancji i wyrafinowania. By uniknąć optycznego przytłoczenia, możemy pomalować tym odcieniem tylko jedną ze ścian w centralnej części pomieszczenia, przełamując resztę przestrzeni jasną barwą. Ten prosty trik uwydatni również intensywność wybranego przez nas brązu. Kolorowe sofy i dodatki świetnie uzupełnią wystrój, nadając mu lekki i orzeźwiający akcent.

Kakaowe odcienie są z kolei propozycją dla osób, które najlepiej czują się w pokojach utrzymanych w jasnych tonacjach. Ten kremowy brąz najlepiej będzie prezentować się we wnętrzach z dużą ilością światła dziennego. Aby jeszcze bardziej podkreślić świetlistość aranżacji, warto postawić na podłogę z połyskiem i jasne zasłony. 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także