Modny szary salon. 12 pięknych wnętrz. Zobacz świetne zdjęcia!

Modny szary salon. 12 pięknych wnętrz. Zobacz świetne zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
09 marz 2021 21:20

Aranżując przestrzeń salonu coraz częściej decydujemy się na szarości. Czy słusznie? Przekonajcie się sami.

Szary kolor to najpopularniejsza barwa tego roku. Króluje nie tylko w modzie, ale też wiedzie prym na salonach. I to dosłownie – bowiem każdy modny pokój dzienny w tym sezonie musi mieć coś szarego. Czy jednak warto podążać za modą?

 Zobacz też: 20 super modnych salonów. Zobacz je wszystkie!

Szary w tym roku to niezwykle modny kolor, który szturmem podbija nasze serca i wnętrza. Najczęściej wybieramy go na dekorację ścian. I słusznie, bowiem jako barwa o neutralnym charakterze nie tylko świetnie się prezentuje, ale też stanowią doskonałą bazę dla aranżacji całego wnętrza. Poza tym sięgając po paletę szarości, mamy pewność iż przestrzeń naszego salonu nie będzie przytłaczać. Wręcz przeciwnie - pozytywnie wpłynie na nasze codzienne samopoczucie.

 Czytaj także: Szara sofa w salonie. 15 świetnych zdjęć!

Jak zatem dawkować szarości we wnętrzu? Bez ograniczeń! Bowiem sprawdzą się one w każdym ze swych odcieni oraz w różnych konfiguracjach. Ciemne czy jasne, ciepłe czy chłodne – doskonale odnajdą się w każdej stylistyce. Idealnie wpasują się we wnętrza loftowe, minimalistyczne czy vintage. Bardzo dobrze czują się zarówno w towarzystwie świeżej bieli, jak i mocnych akcentów kolorystycznych – czerwienie, błękity a nawet róże doskonale wyeksponują szare ściany naszego salonu.

 Polecamy w serwisie: Szare meble do kuchni. 10 świetnych kolekcji

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także