Naturalnie piękne wnętrza. Zobacz najlepsze pomysły na ściany w salonie!

Naturalnie piękne wnętrza. Zobacz najlepsze pomysły na ściany w salonie!

Autor: Urszula Tatur
22 cze 2021 13:06

Czy farby na ścianach mogą zbliżać nas do natury, działając kojąco na zmysły i tworząc we wnętrzach relaksujący klimat? Jak najbardziej, jeśli postawimy na budujące pozytywną aurę odcienie i ekologiczne rozwiązania.

Delikatna zieleń będzie doskonałym pomysłem do salonu, zwłaszcza jeśli jest on miejscem nie tylko do wypoczynku, ale służy także jako przestrzeń do organizacji przenośnego biura. Ściany w odcieniu jasnej zieleni będą sprzyjać koncentracji, a jednocześnie tworzyć klimat relaksującego wyciszenia. W zestawieniu z ciemną podłogą i prostymi, szarymi sofami salon zyska nowoczesny charakter, w którym przytulność w bliskości z naturą zapewnią meble z naturalnego drewna i zielone rośliny różnej wielkości.

Farba ta wypadnie także niezwykle efektownie, jeśli jasny odcień zestawimy z ciemną zielenią. Przy takim połączeniu barw na ścianach nie ma potrzeby silenia się na wyszukane dekoracje. Proste drewniane meble oraz dekoracje w różnych odcieniach pasteli wykreują styl łączący przytulność i niewymuszoną elegancję, dla dopełniania którego wystarczą drobne dekoracje czy kwiaty doniczkowe.

Czysta biel wnosi do wnętrza świetlistość i poczucie uporządkowania. Tworzy harmonijne połączenie z drewnianą podłogą oraz naturalnymi meblami i dodatkami, wprowadzając szyk, a jednocześnie poczucie przytulności. Wykorzystana do takiej aranżacji farba Tikkurila Nature White pozwala cieszyć nie tylko niezwykle piękną bielą, ale także poczuciem spokoju wynikającym z korzystania z najwyższej klasy farby wytworzonej z poszanowaniem zasobów Ziemi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także