Nowoczesny salon: 20 dobrych projektów

Nowoczesny salon: 20 dobrych projektów

Autor: Katarzyna Masłowska
27 lis 2019 11:21

Nowocześnie urządzona strefa dzienna powinna być przede wszystkim funkcjonalna i wygodna. Podpowiadamy jak ją zaaranżować.

Nowoczesny salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce domu. Tu odpoczywamy, integrujemy się z rodziną czy gościmy przyjaciół. Pokój dzienny powinien odpowiadać na wszystkie nasze potrzeby i mieć indywidualny charakter naznaczony stylem życia właścicieli.

W polskich wnętrzach nadal królują salony urządzone dość minimalistycznie – w bieli i szarościach. Jednak nowoczesny salon uwzględnia potrzeby wszystkich domowników i powinien mieć indywidualny charakter. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dominowały w nim szarości – jeśli naprawdę je lubimy.

Zobacz także: Ściana za telewizorem: 20 pomysłów z polskich domów

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić nowoczesne wnętrze dodając mu nieco koloru: w postaci pięknych mebli, barwnych ścian czy elementów oświetlenia. Kolor, zieleń i przepych – to to co z przytupem wkracza w najnowszych kolekcjach wyposażenie i dekoracji. Więc, jeśli lubicie kolory, to możecie je odważnie wprowadzać do swojego wnętrza. Będziecie na czasie z najnowszymi trendami.

Jeśli lubimy wyraziste kolory – nic nie stoi na przeszkodzie. W 2019 roku na topie będą koralowy (kolor roku Living Koral inaczej nazywany też Flamingo), butelkowa zieleń, granat czy musztardowa żółć.

To Cię zainteresuje: Ciepłe okna: zobacz wnętrze pełne światła

Dla miłośników przepychu i stylu glamour też mamy dobrą wiadomość – złoto, srebro i miedź są obecnie bardzo modne. Żywe kolory możemy wprowadzić na ścianach czy podłogach, ale najlepiej sprawdzą się w postaci elementów oświetlenia, meblach czy ciekawych dodatkach, np. poduchach.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także