×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Podłoga w salonie: 12 modnych kolekcji. Zobacz wszystkie produkty!

Podłoga w salonie: 12 modnych kolekcji. Zobacz wszystkie produkty!

Autor: Ewa Kozioł
Dodano: 09 wrz 2020 13:12
Zaktualizowano: 13 wrz 2020 10:32

Jaki materiał wybrać na podłogę do salonu? Drewno, panele czy płytki? Zobaczcie kilka kolekcji dostępnych w polskich sklepach.

Podłoga w salonie powinna być ładna i trwała. Układamy ją bowiem najczęściej na kilka lat, a nie tylko na chwilę. Warto więc dokładnie przemyśleć zarówno wybór samego produktu, jaki i jego kolor oraz wzór. Opcji mamy co najmniej kilka. Możecie zdecydować się na drewno, które nada salonowi przytulności i zawsze zaprezentuje się pięknie. Dostępne są podłogi z dębu, z jodły czy z bardziej egzotycznych gatunków jak chociażby z bambusa. Różne są również wybarwienia drewna - od bardzo jasnych aż do bardzo ciemnych oraz wykończenie (podłogi olejowane, lakierowane). 

Kolejny rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się na podłodze w salonie są płytki ceramiczne. Są trwałe i ładnie wyglądają. Od lat z powodzeniem goszczą w naszych salonach. I nic w tym dziwnego. Dostępne są w bardzo szerokiej palecie wzorów, kolorów i formatów oraz wykończeń (gładkie, matowe). Płytki ceramiczne doskonale imitują przy tym drewno lub beton. 

Do swoich salonów chętnie wybieramy także panele, łączące estetykę z trwałością. To produkty, które są dostępne w szerokiej palecie wzorów, formatów oraz kolorów. Wybierać możemy spośród pięknych drewnianych dekorów do złudzenia przypominających drewno, szarych wybarwień czy bardzo jasnych, wpadające w ciepłe tonacje beżu. Możemy również zdecydować się na panele z frezowanymi krawędziami czy nawet takie z wyraźnie wyczuwalnym układem usłojenia. 

Zobacz także Ściany w salonie: 10 pomysłów na modne, szare wnętrze

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także