PARTNER PORTALU
Ściana w salonie: co powiecie na grafiki kultowego projektanta mody?

Ściana w salonie: co powiecie na grafiki kultowego projektanta mody?

Autor: Justyna Łotowska
24 wrz 2020 10:00

Lars Wallin to czołowy szwedzki projektant mody, znany z ze swoich kreacji w stylu Couture, noszonych przez arystokrację i artystów. Właśnie można kupić kolekcję jego wyjątkowych grafik na ścianę  inspirowanych najsłynniejszymi kreacjami. Jak wam się podoba taki pomysł na ścianę?

Limitowana kolekcja Larsa Wallina dla marki Desenio ujrzała światło dzienne we wrześniu 2020 roku. Seria, w której sztuka spotyka się z modą, zawiera 8 unikatowych ilustracji. Znany ze swoich kreacji w stylu Couture, czołowy szwedzki projektant mody, Lars Wallin, obchodzi w tym roku 30. rocznicę swojej działalności w branży modowej. Jego charakterystyczny styl łączący w sobie ponadczasowe wzory ze stylem Couture czyni go prawdziwą ikoną świata mody.

Dla mnie moda jest sposobem na wyrażanie siebie. Ubrania służą mi do opowiadania historii”– mówi Lars Wallin.

Kolekcja „Lars Wallin dla Desenio” daje miłośnikom mody szansę na ozdobienie ścian pięknymi ilustracjami wykonanymi przez kultowego projektanta.

Powrót do moich ulubionych dawnych kreacji był naprawdę ekscytującym procesem. W ramach tej kolekcji chciałem zaprezentować moje zamiłowanie i pasję do stylu Couture, a także spojrzeć wstecz na niektóre z najbardziej efektownych kreacji w mojej karierze – mówi Wallin.

Ilustracje zainspirowane są najbardziej pamiętnymi kreacjami Larsa Wallina, w interpretacji wykorzystującej modną tej jesieni paletę kolorów. Część obrazów należących do kolekcji jest numerowana i podpisana przez Larsa Wallina.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także