PARTNER PORTALU
Ściany w salonie: 10 najmodniejszych wnętrz. Niebieski i szary rządzi!

Ściany w salonie: 10 najmodniejszych wnętrz. Niebieski i szary rządzi!

Autor: Justyna Łotowska
04 paź 2020 14:01

Szukacie pomysłu na ściany w waszym salonie? Potrzebujecie inspiracji, jak urządzić pokój dzienny? Zobaczcie 10 pomysłów na bardzo modne w tym sezonie wnętrza w odcieniach niebieskiego i szarościach.

Odcienie niebieskiego to dzisiaj zdecydowanie jedne z najmodniejszych kolorów na ściany. Przedstawiamy dużą galerię najciekawszych pomysłów pokojów dziennych w modnych błękitach i granatach. Najczęściej warto zestawić je z uniwersalną bielą lub spokojnymi szarościami. 

Czytaj także: Ściana za kanapą w salonie: 15 pięknych, modnych wnętrz. Zobacz zdjęcia!

Gama odcieni niebieskiegojest bardzo szeroka, od jasnych odcieni po ciemne granaty. Trzeba jednak wiedzieć, że im ciemniejszy kolor, tym wnętrze wyda się mniejsze (i oczywiście ciemniejsze), warto stawiać więc raczej na jaśniejsze odcienie. Te ciemne warto zarezerwować do dużych pomieszczeń lub raczej w roli dodatków niż dużych powierzchni. W małych wnętrzach i na ścianach lepiej sprawdzą się odcienie jaśniejsze, rozbielone.

Niebieskie wnętrza sprawiają wrażenie stonowanych, eleganckich, klasycznych i stylowych - to dobry pomysł dla tych, którzy cenią spokój i umiarkowanie. Dobrze się także sprawdzą w industrialnych wnętrzach. Zobaczcie nasze pomysły na takie ściany!

Czytaj też: Ściany w salonie: postaw na modny szary. 12 świetnych zdjęć!

Może to ci się spodoba: Modne kolory ścian w salonie: 20 najlepszych zestawień na 2021 rok

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także