Ściany w salonie: 15 trendowych pomysłów!

Ściany w salonie: 15 trendowych pomysłów!

Autor: Urszula Tatur
12 wrz 2020 09:34

Ścianę w salonie warto wyeksponować. Pomogą w tym dekoracyjne tapety. Zobaczcie najmodniejsze wzory na sezon jesień/zima 2020.

Ambiente to linia nieoczekiwanych grafik, które nawiązują do cudów natury, jej elementów i „mieszkańców”. To seria zdjęć ukazujących pory roku, pełne emocji krajobrazy, egzotyczne i odległe miejsca, stworzone z niepowtarzalnym urokiem kolorów, roślin i kwiatów.
Tak więc zupełnie nowy WallPepper® w kolekcji Ambiente czerpie inspirację z niesamowitej palety kolorów natury, łącząc jej urok i magię, na ścianie dowolnego miejsca, aby zdefiniować atmosferę i dodać wartość do stylu.
Dzięki tym wzorom możemy otoczyć się pięknem i całkowicie zanurzyć się w przedstawionych światach, aby przeżyć emocjonalną podróż z pełną wyobraźnią.

Kronos to „Historia”, która dodaje ścianom urok minionych epok. To ponadczasowa, wrażliwa i imponująca kolekcja, w której można eksperymentować ze specjalnymi kombinacjami i tworzyć uderzające kontrasty ze współczesnymi meblami.
Architektury, boiserie, freski, tekstury, starożytne tradycje dekoracyjne, które na nowo odkrywają prawdziwe miejsca: Kronos to zaskakująca podróż przez „cytaty” i atmosferę z przeszłości i ze świata sztuki.
Nowe grafiki z kolekcji Kronos ożywiają nowe przestrzenie naznaczone silną osobowością, wyrafinowanym efektem estetycznym i pełną funkcjonalnością w nowoczesny sposób; przestrzenie, w których przeszłość dodaje siły teraźniejszości.
Grafika, która przywołuje klasyczne piękno we wszystkich odcieniach, ujawniając nową kreatywność, dlatego tapeta staje się nowym „poetyckim detalem dekoracyjnym”.

Levante to podróż w czasie, poprzez kwiatowe raje i idylliczne scenariusze, które przywołują na myśl Krainę wschodzącego słońca, kulturę i magię. Kolekcja pełna wdzięku i tajemniczości, która na ścianach przenosi egzotykę i poezję z dalekich krajów, wywołując zdumienie współczesnym wnętrzem.
W kolekcji Levante reprezentuje bogate dziedzictwo orientalne poprzez tematy, które odtwarzają jego tradycje dekoracyjne i figuralne, poprzez typowe ogrody i naturalne krajobrazy, symbole i ikony z kultury azjatyckiej Kształty i fascynujące kombinacje kolorów dają początek niezwykłym przestrzeniom.
Nowy WallPepper® poszerza granice przestrzeni i zmienia ściany w wyjątkowe „okno”, aby podziwiać tysiące sugestii Orientu i przenosić emocje z krainy, tak odległej, jak uwodzicielskiej, do wnętrza.


Kolekcja Up-to-date jest współczesna. Nowa grafika z najnowszej kolekcji ujawnia niezwykłe i nieoczekiwane sugestie dotyczące dekoracji nowoczesnego mieszkania. Odważne tekstury, zaskakujące efekty optyczne, eklektyczne mieszanki kształtów i kolorów, abstrakcyjne kreacje, hipnotyczne kształty, nowe geometrie i minimalizm, grafika wiernie odwzorowująca powierzchnie takich materiałów jak marmur, beton, drewno lub metal, a efekt końcowy na ścianie jest absolutnie uroczy Ponadto motywy klasyczne i nietrwałe przeplatają się z propozycjami stylu industrialnego i niepowtarzalny miejski design.
„Up-to-date” to „tętniący życiem warsztat rzemieślniczy” złożony z pomysłów, projektów, obrazów i trendów, które mogą kształtować najróżniejsze tematy. Dzięki swojej najnowocześniejszej kreatywności jest w stanie rozwijać innowacje i wyznaczać nowe trendy dekoracja ścienna.
Aktualność tworzy w ten sposób nowy estetyczny i wyrazisty mod, zgodny ze stylem życia ludzi i zmiany, zarówno w przestrzeni kontraktowej, jak i mieszkalnej.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także