Ściany w salonie: fototapeta jak kamień, drewno czy cegła

Ściany w salonie: fototapeta jak kamień, drewno czy cegła

Autor: Urszula Tatur
13 lis 2014 11:51

Naturalne materiały - takie jak kamień, cegła czy drewno to doskonały sposób na dekorację ściany. Gdy jednak nie mamy czasu i pieniędzy na generalny remont, z pomocą przyjdą fototapety.

Ściana w salonie to miejsce, które warto wyeksponować. Bowiem pięknie udekorowana, stać się może jego prawdziwą ozdobą. Sposobów na to jest wiele – od szlachetnych materiałów takich jak drewno i kamień poczynając, poprzez cegłę i dekoracyjne panele, na farbach czy tapetach kończąc. Jednak gdy chcemy, by metamorfoza naszego salonu przebiegła szybko i sprawnie, najlepszym sposobem będzie sięgnięcie po fototapetę.

Obecnie fototapety cieszą się coraz większą popularnością. To zasługa coraz wysokiej jakość wydruku zdjęć, jaki zapewniają ich producenci. Także sama oferta dostępnych motywów czy tematów zachęca do wyboru tego typu rozwiązania. Możemy bowiem mieć właściwie wszystko, co sobie wymarzymy.

Dla tych jednak, którym sama fototapeta nie wystarcza, przygotowaliśmy galerię zdjęć z wydrukami imitującymi naturalne materiały – kamień, cegłę i drewno. Ich największym walorem jest to, że do złudzenia przypominają swe pierwowzory, a przy tym kosztują o wiele mniej. Poza tym, gdy nasza stylizacja z klasycznym kamieniem nam się już z nudzi, niedużym nakładem finansowym możemy zamienić ją na lofotową cegłę.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także