PARTNER PORTALU
Ściany w salonie: te tapety są na topie!

Ściany w salonie: te tapety są na topie!

Autor: Urszula Tatur
24 wrz 2020 10:00

Wild Animals Special Edition to połączenie pięknej kolorystyki i egzotycznej przyrody, która wspaniale będzie wyglądać w każdej przestrzeni. Łagodne wykończenie kolekcji tapet ożywi wnętrze, nadając mu delikatnego wykończenia.

Niedawno swoją premierę miała długo wyczekiwana kolekcja Wild Animals. Ofertę wzbogaciło 6 wzorów murali, a każdy z nich to ukłon w stronę Afrykańskiej natury i jej dzikości. Bujne, a zarazem zmysłowe i delikatne wzornictwo, to coś naprawdę wyjątkowego, co przeniesie myśli w dzikie zakątki świata. Warto wspomnieć, że murale zainspirowane zostały historycznymi dziełami sztuki, czemu zawdzięczają swój nieco antyczny styl.

Serengeti to egzotyczna tapeta, która będzie wspaniałym dopełnieniem klasycznej aranżacji naszego wnętrza. Jej inspiracją był park narodowy w Tanzanii. Znajdziemy na niej egzotyczne zwierzęta w swoim naturalnym, dzikim środowisku. Tapeta Serengeti wykonana jest z przygaszonych odcieni, które sprawiają, że jest niepowtarzalna

Tapeta Serengeti Savannah prezentuje przed nami krajobraz tytułowej krainy. Obraz, który na niej widzimy, jest wykonany w niezwykle ciekawy sposób. Kolory są przygaszone, a całość wygląda, jakby została stworzona kilkanaście lat temu. Ten efekt sprawi, że nasze wnętrze stanie się intrygujące i nietypowe, a tapeta przyciągnie uwagę każdego.

Tapeta Samburu jest piękną i nietypową pozycją, która wspaniale urozmaici nasze wnętrze. Tło utrzymane jest w zimnych biało-czarnych barwach, przełamane żółtymi, dzikimi zwierzętami. Dzięki temu tapeta jest stonowana, ale egzotyczna. Wspaniale będzie wyglądać w zimnej aranżacji wnętrza, którą dzięki kolorowej wstawce pięknie ożywi, zmieniając jej charakter.

Tapeta Samburu tree przedstawia egzotyczne drzewa. Wykonana została w biało-czarnej kolorystyce, której ożywienia dodaje dzika roślinność. Pozycja doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Dzięki niej nasze wnętrze stanie się ciekawsze i nietypowe. Stonowane kolory sprawią, że dzięki tapecie Samburu tree, nasz pokój będzie miał łagodne i spokojne wykończenie.

Tapeta Madagascar przedstawia egzotyczną roślinność, wśród której znajdziemy różne dzikie zwierzęta. Model, dzięki różnorodnym odcieniom zielonego, ożywia przestrzeń i nadaje jej lekko egzotycznego charakteru. Tapeta doskonale będzie wyglądać w klasycznej przestrzeni, a dzięki niej nasze wnętrze stanie się bardziej promienne i niepowtarzalne.

Madagascar leaves jest egzotyczną tapetą, która ożywi nasze wnętrze. Zgodnie z jej nazwą, znajdziemy na niej liście z odległej wyspy – Madagaskar. Wykonana została z połączenia różnych odcieni zieleni, którą dopełniają białe kwiatki. Tapeta sprawi, że nasz dom będzie wydawał się pełen roślin, nawet jeśli ich nie posiadamy. Dzięki Madagascar leaves poczujemy się zjednoczeni z naturą.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także