PARTNER PORTALU
Spektakularne wzornictwo wkracza na salony. Te płytki robią wrażenie!

Spektakularne wzornictwo wkracza na salony. Te płytki robią wrażenie!

Autor: Urszula Tatur
19 sie 2020 09:18

W nowej serii gresów wielkoformatowych dominują luksusowe polerowane powierzchnie. Ich niepowtarzalne wzory, energia odcieni, niestandardowa stylistyka inspirowana pięknem natury, to prawdziwa uczta dla zmysłów.

Najnowsze propozycje płytek gresowych wielkoformatowych wyróżnia intrygujące wzornictwo, które umożliwia kreowanie nieszablonowych aranżacji, a wnętrzom zapewni niepowtarzalny klimat. Zarówno architektów, jak też samych inwestorów, przekonają luksusowe polerowane powierzchnie. Wśród 13 nowych kolekcji, zaprojektowanych z myślą o klientach stawiających na produkty premium, znalazły się propozycje zarówno dla wielbicieli ponadczasowej klasyki, minimalistycznej prostoty, klimatu industrialnego, jak również szykownego glamour. Wzory inspirowane pięknem kamienia naturalnego, urokiem betonu czy surowością metalu, nie tylko urzekają, ale także zachęcają do przełamywania schematów w aranżacjach wnętrz prywatnych i komercyjnych.

W bogatej palecie wzorów znalazły się propozycje od jasnych, o nieco delikatniejszym rysunku, poprzez szare kamienie z bogatym użyleniem , aż po mocne, wyraziste wzory w zdecydowanych kolorach. Najmocniejszy akcent stanowią kolekcje o zdecydowanych, wyrazistych wzorach. To odważne propozycje, które podkreślą charakter i rozmach nowoczesnych projektów. Efektowne płytki o nieprzeciętnej estetyce wpisujące się we współczesne trendy w aranżacji wnętrz. To kolekcje z charakterem, które oprą się kaprysom mody, a nowoczesnym wnętrzom zapewnią ponadczasowy wygląd. Stanowią kwintesencję tego, co stworzyła natura. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także