PARTNER PORTALU
Tapeta w salonie. Postaw na beże i brązy

Tapeta w salonie. Postaw na beże i brązy

Autor: Urszula Grynczel-Aronowicz
15 sty 2015 13:29

Ciepłe odcienie beżów i brązów to niezawodna recepta na subtelne, przytulne wnętrze. Zapraszamy do galerii, pięknych tapet w tych uniwersalnych kolorach.

Beże i brązy dla większości osób są niezwykle przyjemne w odbiorze. To naturalne "kolory ziemi", które dają poczucie stabilności, oparcia i ciepła. Są zmysłowo inspirujące - kojarzą się z rozgrzewającą słodkością czekolady czy subtelną w smaku caffe latte. To odcienie, które doskonale budują harmonijny klimat i wypełniają wnętrze pozytywną energią. Otulają miękkością oraz pozwalają odpocząć od codziennego natłoku emocji i myśli.

Jasne tonacje beży i brązów są stosunkowo proste i bezpieczne w aranżacji. Doskonale współgrają z innymi barwami, stanowiąc idealną bazę do kolorystycznej ekspozycji oryginalnych mebli czy dodatków.

Naturalne beże i jaśniejsze brązy dobrze prezentują się w zasadzie w każdym pomieszczeniu. Ciemny, nasycony kolor najlepiej sprawdzi się natomiast w przestronnych i dobrze oświetlonych pokojach. W mniejszych i pozbawionych dużej ilości naturalnego światła wnętrzach, bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie tego odcienia na jednej ścianie lub fragmencie, który akurat chcemy wyeksponować. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także