Zegary ścienne do salonu. Top 13 pięknych pomysłów

Zegary ścienne do salonu. Top 13 pięknych pomysłów

Autor: Justyna Łotowska
14 kwi 2021 08:24

Nie nasz pomysłu na modną dekorację ściany w salonie? Wybierz zegar ścienny! Jaki model zegara wybrać? Zobacz nasz redakcyjny przegląd 13 bardzo modnych wzorów!

Zegary ścienne do salonu to modna i nowoczesna dekoracja i świetny akcent na ścianę w salonie, sypialni, jadalni czy kuchni. Nowoczesne zegary ścienne są zwykle minimalistyczne i proste, co nie znaczy, że mało efektowne! 

Dlaczego warto powiesić na ścianie zegar? To nie tylko bardzo praktyczna, ale pięknie prezentująca się ozdoba ściany. Zegar ścienny nadaje wnętrzu salonu niepowtarzalny charakter i dopełnia aranżacji.

 

Inne pomysły na ścianę w salonie: Jaki kolor ścian w salonie? Modne pomysły, dużo zdjęć

Możesz wybierać z wielu różnych modeli. Są wśród nich staroświeckie zegary vintage czy retro, zegary w typie dworcowym lub ratuszowym (świetne modele rodem z XIX-wiecznego Londynu!), zegary rustykalne i stylizowane. Ale jeśli wolisz styl nowoczesny, spokojnie znajdziesz zegar dla siebie. Najpopularniejsze są błyszczące (np. złote lub srebrne) metalowe zegary w kształcie słońca, z promieniście rozchodzącymi się ramionami. Ale mamy też kilka modeli dla miłośników stylu naturalnego - drewniane zegary to piękny akcent w takim wnętrzu!

Wszystkie zegary ścienne, które znalazły się w naszym przeglądzie można kupi w Polsce, np. w sklepie internetowym Fabryka Form. Stamtąd też zaczerpnęliśmy aktualne ceny. Jak widać, można tu znaleźć zegary na każdą kieszeń, także te dosyć tanie!

Czytaj też: Ściana w salonie. Poznaj trendy na 2021 rok, same dobre pomysły

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także