PARTNER PORTALU
Dom na święta - 12 pomysłów na piękny salon

Dom na święta - 12 pomysłów na piękny salon

Autor: Anna Usakiewicz
20 gru 2017 09:22

Tradycyjna elegancja i ciepła atmosfera nieodłącznie towarzyszą świątecznej aranżacji domu. Jak stworzyć wystrój, który podkreśli podniosłą atmosferę i zachwyci gości? Zobaczcie nasze propozycje.

Bogactwo ozdób i dekoracji jest istotnym elementem wystroju domu w tym szczególnym okresie roku. Radosny nastrój Bożego Narodzenia lubimy podkreślić nastrojowym światłem, także świec, dlatego warto wprowadzić do świąteczne aranżacji szklane lampiony – w odcieniach złota lub transparentne, do których wnętrza można dodać szyszki lub bombki. Na drzwiach lub ścianie nie powinno zabraknąć ozdobnego wieńca lub girland.

Z kolei na stole pojawia się okolicznościowa zastawa z namalowanymi dekoracyjnymi napisami lub przypominająca kształtem choinki, gwiazdki i dzwonki. Towarzyszą jej sztućce z modnymi złotymi wykończaniami lub z ozdobnymi rękojeściami.

Do oddania się świątecznemu wypoczynkowi brakuje już tylko wygodnej sofy z górą poduszek i miękkim pledem. O tej porze roku sprawdzą się mięsiste, ciepłe materiały, jak: tweed, wełna, aksamit i sztuczne futro. A najmodniejszych obecnie głębokie odcienie zieleni, grantu, koloru oliwkowego i eukaliptusowy podkreślą przytulną aurę zimowego domu. Poleca: Riviera Maison.

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także