PARTNER PORTALU
Kosze, skrzynie, gazetniki - praktyczne dekoracje

Kosze, skrzynie, gazetniki - praktyczne dekoracje

Autor: Joanna Buharewicz
12 sty 2015 09:59

Z pomocą w zapanowaniu nad wszystkimi drobnymi rzeczami przyjdą funkcjonalne kosze, skrzynie i gazetniki. Obejrzyjcie akcesoria zainspirowane naturalnymi materiałami.

Na co dzień, oprócz szaf i komód, potrzebujemy bardziej podręcznych pojemników – na przechowywanie gazet, dokumentów, listów czy innych drobnych rzeczy. Odpowiednio dobrane pomogą wystylizować salon, jadalnię czy kuchnię. Wiadomo przecież nie od dziś, że dodatki często „robią” wnętrze. Skorzystajmy z tej estetycznej funkcji akcesoriów, dobierając sobie przydatne kosze, skrzynie i gazetniki.

Producenci zadbali, żeby każde wnętrze (nowoczesne, rustykalne, w stylu skandynawskim czy klasycznym) można było wyposażyć w takie podręczne akcesoria do przechowywania, a przy okazji ozdobić i upiększyć swoje otoczenie.

Tym razem prezentujemy piękne pomocniki wykonane z naturalnych materiałów. Drewno, wiklina czy skóra będą prezentowały się dobrze niemal w każdym wnętrzu. Wybierać można spośród pięknych, stylizowanych, drewnianych skrzyń, różnorodnych wiklinowych koszy, czy całkiem designerskich dekoracji,  takich jak gazetnik z drobnych patyczków.

Takie pomocniki można trzymać niemal wszędzie - przydadzą się w przedpokoju, gdzie często plątają nam się różne drobiazgi, ale także w salonie, łazience czy sypialni i pokoju dziecięcym. Dzięki drewnianym skrzyniom czy wiklinowym koszom wniesiemy do wnętrza trochę natury i przytulności oraz zorganizujemy sobie poręczne miejsce na przechowywanie różnych rzeczy.

Dla każdego coś pięknego i przydatnego. Zobaczcie sami.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także