Letnie aranżacje. Fajne pomysły na wakacyjny klimat we wnętrzu!

Letnie aranżacje. Fajne pomysły na wakacyjny klimat we wnętrzu!

Autor: Ewa Kozioł
03 cze 2022 10:16

Nie tylko pamiątki, ale też domowe dodatki i dekoracje, to świetny pomysł na letnią dekorację salonu czy sypialni i zachowanie wakacyjnych wspomnień. Dzięki nim wnędzie będzie pełne pozytywnej energii.

Pamiątkowe tkaniny, plecione dywany czy wyszywane poduszki, oryginalna ceramika i figurki, ale też zdjęcia – zarówno na urlopie, jak i w sklepach wnętrzarskich można znaleźć wiele inspiracji, które pozwolą zachować wakacyjny klimat w twoim wnętrzu na dłużej.

Przede wszystkim należy dopasować pamiątki do dominującego w danym pomieszczeniu stylu. Upominki znad morza świetnie sprawdzą się pełnym błękitu stylu marynistycznym, ale nie możesz zapomnieć także o tym, który stanowi prawdziwy hołd dla miłości podróżowania. Mowa oczywiście o stylu boho! Jego lekkość sprawdza się doskonale w letnich dekoracjach. Świetnie ozdobisz go lekkimi pamiątkami z dalekich krain. Na przykład zwiewnymi kapeluszami, wachlarzami czy… poduszkami, które używać można na co dzień. To z pewnością styl, w którym swoje miejsce znajdzie znakomita większość pamiątek.

Upominki z dalekowschodnich wypraw do ciepłych krajów z pewnością znajdą swoje zastosowanie w stylu tropikalnym – sprawdzą się w nim ozdobne, drewniane figurki przypominające o prażącym nad Pacyfikiem słońcu. Znajdzie się w nim nawet miejsce na tureckie Oko Proroka. Styl etno to rozwiązanie dla miłośników afrykańskich wojaży – plecione tkaniny zaprezentują się w nim szczególnie dobrze, a całe wnętrze aż kipieć będzie upajającym gorącem sawanny.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także