Najlepsza tkanina w Polsce! Znamy ją!

Najlepsza tkanina w Polsce! Znamy ją!

Autor: Justyna Łotowska
15 lut 2022 20:56

Za nami konkurs Dobry Design 2022. Przedstawiamy nagrodzony produkt oraz wyróżnieie w kategorii Tkaniny

Konkurs Dobry Design jest skierowany do firm i twórców, którzy w DNA swoich biznesów mają wpisane dobry design, wysoką jakość oraz długowieczność produktu odzwierciedlającą troskę o zrównoważony rozwój w branży wyposażenia wnętrz.

Przedstawiamy produkty i twórców nagrodzonych w konkursie tytułem Dobry Design 2022 oraz nominowanych do finałowego etapu konkursu. Oto kategoria Tkaniny! Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali Dobry Design 2022 w trakcie 4 Design Days 2022.

Tytuł Dobry Design w kategorii Tkaniny: Lumatech, materiał tapicerski Toronto EN

Czy mogliśmy wymarzyć sobie tak innowacyjny materiał tapicerski? Odporny jest na niezmazywalne markery, długopisy, plamy z wina, kawy, czekolady, ketchupu, jagód, szminki, pasty do butów czy barwników lub jeansu. Toronto EN to wyjątkowy materiał wysoce odporny na olej oraz tłuszcz i bardzo łatwy w pielęgnacji, miękki i rozciągliwy ale wytrzymały na rozrywanie. Do tego przyjazny dla środowiska, nie pochodzenia zwierzęcego, bez ftalanów. Dopełnia go spełnianie norm medycznych i trudnopalności.

Wyróżnienie w kategorii Tkaniny: Newmat, membrana PVC i tkanina do dekoracji wnętrz z przeznaczeniem na płaszczyzny sufitowe i ścienne 

Membrany napinane NEWMAT są innowacyjnym rozwiązaniem pod względem technicznym i estetycznym, dla ścian i sufitów, zarówno w miejscach prywatnych jak i publicznych. Tworzą niesamowite doznania wpasowując się zarówno w klasyczne jaki nowoczesne preferencje architektów czy też klientów. Jesteśmy jedyna firma w Polsce z tak szerokim wachlarzem produktów i rozwiązań oraz jedyna posiadającą najwyższe odznaczenie w tej kategorii produktowej - Atest Higieniczny wystawiony przez PZH. Innowacje, które nasz odróżniają to sufity i ściany napinane świecące, akustyczne, klimatyzowane oraz tkaniny z nadrukiem sublimacyjnym i tkaniny techniczne do zastosowanie na zewnątrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także