×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Nowoczesny salon. 12 pięknych aranżacji ze srebrnymi dodatkami!

Nowoczesny salon. 12 pięknych aranżacji ze srebrnymi dodatkami!

Autor: Justyna Łotowska
09 lut 2023 12:16

Srebrne, a więc najczęściej chromowane dodatki zdecydowanie wracają do łask! Podoba ci się elegancki styl glamour czy modern classic? Chromowane dekoracje, oświetlenie czy meble to coś dla ciebie!

  • Chromowane akcenty powracają w wielkim stylu, szczycąc się wytrzymałością i ponadczasowością.
  • Chrom i srebrny kolor odnajdują się w wielu stylach aranżacji wnętrz: od nowoczesnego, przez tradycyjny, aż po vintage.
  • Kluczem do wykorzystania chromu we wnętrzu jest zrównoważenie go z cieplejszymi tonami, aby nie było zbyt zimno lub sterylnie. 

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które uważają, że chromowane akcenty są przestarzałe, cóż – zdecydowanie musisz to przemyśleć! Wyrazista chromowana lub błyszcząca srebrna lampa wisząca w Twoim nowoczesnym domu może znowu dumnie lśnić klimatem lat 50.

Mimo że to mosiądz od kilku lat święci triumfy i można znaleźć go w kuchni, łazience, a nawet w salonie, to właśnie chromowane akcenty powracają w wielkim stylu, szczycąc się wytrzymałością i ponadczasowością.

Chromowane dodatki - jak je wprowadzić do wnętrza?

Chrom to jedno z najtrwalszych wykończeń (sprawdzi się nawet na zewnątrz). Jego wielkim atutem jest też fakt, że doskonale odnajduje się w wielu stylach aranżacji wnętrz: od nowoczesnego, przez tradycyjny, aż po vintage.

Doskonale spełnia swoją funkcję w postaci mebli, oświetlenia, ale też w detalach i dekoracjach. Kluczem do wykorzystania chromu we wnętrzu jest zrównoważenie go z cieplejszymi tonami, aby nie było zbyt zimno lub sterylnie – zawsze będzie wyglądał dobrze z bielą i czernią, ale nie bójmy się zestawień z wciąż modnym szałwiowym i wszystkimi odcieniami szarości.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także