PARTNER PORTALU
Salon w szarym kolorze. Sprawdzone pomysły na modne wnętrze

Salon w szarym kolorze. Sprawdzone pomysły na modne wnętrze

Autor: Urszula Tatur
05 sty 2015 14:08

Szary kolor w 2014 roku szturmem wdarł się do naszych wnętrz. I nic w tym dziwnego skoro to barwa niezwykle elegancka, a przy tym doskonale wtapiająca się każdą stylizację.

W ubiegłym roku aranżując przestrzeń salonu coraz częściej decydowaliśmy się na szarości. Szary kolor to najpopularniejsza barwa minionego roku. Sprawdzi się on w każdym ze swych odcieni w różnorodnych konfiguracjach. Ciemne czy jasne, ciepłe czy chłodne – doskonale odnajdą się w każdej stylistyce. Idealnie wpasują się we wnętrza loftowe, minimalistyczne czy vintage. Bardzo dobrze czują się zarówno w towarzystwie świeżej bieli, jak i mocnych akcentów kolorystycznych.

Najczęściej wybieramy go na dekorację ścian. I słusznie, bowiem jako barwa o neutralnym charakterze nie tylko świetnie się prezentuje, ale też stanowi doskonałą bazę dla aranżacji całego wnętrza. Poza tym sięgając po paletę szarości, mamy pewność iż przestrzeń naszego salonu nie będzie przytłaczać. Wręcz przeciwnie - pozytywnie wpłynie na nasze codzienne samopoczucie.

Pomysłów na szarość jest bardzo wiele, a nasze rodzimy sklep z wyposażeniem wnętrz oferują naprawdę ciekawe meble wypoczynkowe oraz skrzyniowe w szarym kolorze. Dla tych, którzy lubią bawić się kolorem doskonałym rozwiązaniem będą dodatki w tej neutralnej barwie. Lampy, dywany czy po prostu wazony – na pewno sprawią, że metamorfoza naszego salonu przejdzie najśmielsze oczekiwania.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także