Złoto w salonie. 15 pięknych dodatków. Zobacz zdjęcia!

Złoto w salonie. 15 pięknych dodatków. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
30 maj 2022 10:17

Złote lampy, meble i dodatki to świetny wybór do salonu. Są modne, eleganckie i piękne wyglądają. Pasują zarówno do nowoczesnego salonu jak i do salonu w stylu klasycznym. Zobacz jakie złote dodatki można kupić obecnie w sklepach.

Czy do salonu warto wybrać złote dodatki? Zdecydowanie tak! Złoto doda wnętrzu luksusowego charakteru, ociepli wystrój, sprawi, że salon stanie się bardziej elegancki. Pasuje też do bardzo wielu kolorów, więc zyskujesz pole do stworzenia pięknych, ciekawych i niebanalnych kompozycji. Złoto doskonale łączy się z bielą i odcieniami beżu, barwami ziemi (ciepłe brązy, ochra, terakota), pastelami, czernią oraz ze wszystkim odcieniami zielonego i niebieskiego. A co z materiałami? Dobrym towarzystwem będzie dla złota surowy marmur, zwłaszcza biały (np. carrara, calacatta) lub czarny oraz ciepłe drewno. Pamiętaj jednak, że złoto ma dominujący charakter. Musisz więc zachować umiar wprowadzając je do salonu.

W sklepach znajdziesz bardzo szeroki asortyment i różnorodny złotych dodatków, które możesz wybrać do salonu. Dostępna są złote lampy, złote figurki, złote lustra, złote ramki na zdjęcia, złote dekoracje ścienne, złote stoliki kawowe, złote komody czy szafki RTV. Warto bliżej przyjrzeć się dostępnym produktom. 

Zobacz także Ściana za kanapą. 20 pomysłów na każdego salonu. Piękne wnętrza!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także