×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Aranżacja salonu: zobacz jakie narożniki wybierają Polacy

Aranżacja salonu: zobacz jakie narożniki wybierają Polacy

Autor: Katarzyna Masłowska
29 paź 2017 11:16

Meble do salonu powinny być piękne i funkcjonalne. Dobrze wybrana narożna kanapa pozwoli nam na wyjątkowy relaks i będzie ozdobą pokoju dziennego.

Przy zakupie mebli wypoczynkowych do salonu pierwszym kryterium, jakim się najczęściej kierujemy jest ich estetyczny wygląd, zgodny ze stylistyka naszego salonu. Zwróćmy jednak uwagę, aby wybrany przez nas model był nie tylko ładny, ale również praktyczny.

Weźmy pod uwagę równie gabaryty wybranego mebla – zbyt duża kanapa narożna w małym pomieszczeniu, czy zbyt mała sofa w dużym – bez względu na swój wygląd, na pewno nie będę pasować do otoczenia.

Warto, aby wybrany wypoczynek był wyposażony w funkcje dodatkowe, m.in. funkcję relaksu czy możliwość spania. Komfortowy wypoczynek zapewnią ruchome zagłówki, wysuwane podnóżki – osobne dla każdego siedziska, ministoliki na pilota czy filiżankę kawy, a nawet dodatkowe półki na książki i gazety.

Funkcja spania z pewnością się przyda, gdy mamy gości. Poza tym narożniki bardzo dobrze prezentują się zarówno w małych, jak i dużych wnętrzach, a dostępne modele pozwolą z pewnością modnie i praktycznie urządzić nasz pokój dzienny.

Zobacz również: Jasny salon: 20 wnętrz z polskich domów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także