×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Elegancki salon. Zobacz wnętrza z kobiecą duszą. Piękne zdjęcia!

Elegancki salon. Zobacz wnętrza z kobiecą duszą. Piękne zdjęcia!

Autor: Urszula Tatur
21 wrz 2020 09:02
Aktualizacja: 21 wrz 2020 13:43

Elegancki salon musi mieć w sobie coś z kobiety. Jak go urządzić, by zachował pierwiastek kobiecości? Zobaczcie nasze propozycje.

Domowe ognisko, za którym każdy z nas tęskni, to głównie zasługa kobiet. Nasze babcie, mamy, siostry, żony – tworzą niesamowitą atmosferę pełną miłości, zrozumienia i akceptacji. To dzięki nim i ich podejściu do urządzania wnętrz możemy czuć, że dane cztery ściany to nasz dom. Warto o tym pamiętać, podkreślający kobiecy pierwiastek w aranżacji salonu.

Zobacz też: Wygodnie urządzony salon. 12 pięknych zdjęć!

Urządzenie salonu to często twardy orzech do zgryzienia. Tym bardziej, że kobiety mają pewną wyjątkową zdolność zwracania uwagi na każdy szczegół wystroju. Potrafią na pierwszy rzut oka stwierdzić, czy firany idealnie pasują do dywanu, a dywan do poduszek na kanapie.
Aranżację najważniejszego pokoju można im jednak ułatwić np. za pomocą designerskiego dodatku podkreślającego styl panujący w pomieszczeniu.

Czytaj także: Ściany w salonie: postaw na dekoracyjne lustro. 15 świetnych zdjęć!

Intensywne kolory, jak czerwony czy granatowy, potrafią odmienić wnętrze i nadać mu pazur. Delikatne i bardziej pastelowe, jak róż czy błękit, podkreślają łagodność i romantyczność. Ozdoby naścienne, plakaty czy obrazy to genialne pomysły na ożywienie wnętrza i nadanie mu odpowiedniego charakteru. Wybierz akcesoria, które mogą przykuwać wzrok. Zdjęcia to najszybszy sposób, żeby spersonalizować pomieszczenie. Ustawiamy je w pojedynczych ramkach na regale lub wieszamy w kompletach na ścianie w salonie. Płeć piękna ceni wspomnienia i czułe chwile, dlatego to właśnie ona często dba o to, aby w czterech ścianach znalazły się akcesoria przywołujące dobre chwile.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także