PARTNER PORTALU
Jak urządzić salon w 2021 roku? Najpiękniejsze pomysły

Jak urządzić salon w 2021 roku? Najpiękniejsze pomysły

Autor: Justyna Łotowska
07 sty 2021 15:08

Jakie trendy będą rządzić aranżacją salonu w 2021 roku? Na czasie będzie natura, klasyka, ponadczasowość, bliskie przyrodzie materiały i ciepła stylistyka boho. Zobaczcie piękne, stylowe i zawsze modne salony!

Trendy we wnętrzach ciągle się zmieniają.  A jednocześnie coraz więcej czasu spędzamy w domu i wygląda na to, że pandemia zostanie z nami jeszcze długo! Aranżacja i wystrój naszego mieszkania stały się więc ważniejsze niż kiedykolwiek. Dotyczy to także salonu, czyli przestrzeni dziennej, w której pracujemy, odpoczywamy i cieszymy się czasem z rodziną. Jak urządzić salon w 2021 roku? W co warto inwestować, a w co niekoniecznie?

Zobacz również: Elegancki salon: 12 pomysłów na ponadczasową aranżację

W 2021 roku na czasie będzie właśnie to, co, paradoksalnie, nie jest jedynie chwilową modą, a czymś, co zostanie z nami dłużej. Coraz popularniejsze jest urządzanie salonu w duchu bliskości z naturą, jako przyjaznego miejsca, w którym miło nam się spędza czas, pełnego bliskich nam rzeczy i mebli, które są wygodne i nie zniszczą lub nie znudzą się za rok czy dwa. Tylko tyle i aż tyle, prawda? Jak urządzić taki salon?

Czytaj więcej: Trendy 2021: nowoczesna klasyka w salonie. 15 pięknych zdjęć

Po pierwsze, zainwestuj w naturę. Nie stosuj materiałów, które udają inne materiały, wyeliminuj w miarę możliwości to, co sztuczne i plastikowe. Po drugie, postaw na klasykę. Ponadczasowe meble, tkaniny czy dekoracje ścian nie znudzą się tak szybko, bo zawsze będą na czasie. Po trzecie, pokaż w salonie to, kim jesteś, a nie to, kim chciałbyś być. Spędzasz tu tak wiele czasu, przydałoby się więc, aby ten czas był spędzony w miejscu, w którym czujesz się dobrze i u siebie. 

Na ten temat: Aranżacja salonu: 10 pomysłów na ponadczasowe wnętrze. Piękne zdjęcia!

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także