PARTNER PORTALU
Jasny salon: 12 pięknych, modnych wnętrz. Zobacz zdjęcia!

Jasny salon: 12 pięknych, modnych wnętrz. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
18 wrz 2020 09:59

Czy warto urządzić salon w jasnych kolorach? Warto! Zobaczcie jak piękne są jasne salony.

Bardzo chętnie do swoich salonów wybieramy jasne kolory. Chętnie sięgamy po uniwersalną biel, naturalne beże, eleganckie szarości i spokojne pastele. Kolory w jasnej tonacji sprawiają, że wnętrze jest bardziej przestronne, wydaje się większe niż jest w rzeczywistość, co ma ogromne znaczenie szczególnie w salonach o niedużym metrażu. Jasne barwy to także doskonała baza do wszelkich eksperymentów z dodatkami. Taką przestrzeń możemy ożywić zielenią, turkusem, czerwienią czy dodatkiem eleganckiej czerni lub grafitu. Biel i szarości doskonale zaprezentują się również w połączeniu z drewnem - drewnianą podłogą, drewnianymi meblami. 

Zobacz także: Jasny salon w bloku: 13 świetnych pomysłów na przytulne wnętrze. Zobacz je!

Jasne wnętrze nie musi więc być nudne. Będzie piękne, eleganckie, stylowe, przytulne i modne, jeśli wszystkie elementy aranżacji dokładnie zaplanujemy. Zawsze warto urządzać z głową! Przemyślcie wszystko dokładnie zanim wybierzecie kolory ścian, kolor mebli czy połogi. 

W naszej galerii znajdziecie salony, w których jasne kolory występują w roli głównej. Koniecznie sprawdźcie, czy jest wśród nich coś dla Was. 

Może zainteresuje Cię także Salon z kuchnią i jadalnią: 20 pięknych zdjęć. Zobacz je wszystkie!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także