Kolor w salonie: piękne wnętrza. Zobacz wszystkie zdjęcia!

Kolor w salonie: piękne wnętrza. Zobacz wszystkie zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
06 sie 2020 11:10

Kolor w salonie to świetny pomyły. Piękne wygląda i pięknie ożywi wnętrza. Nawet w dodatkach! Zobaczcie kilka ciekawych - bardziej lub mniej kolorowych salonów.

Jakie kolor wybrać do salonu? Każdy! Nie ma tu praktycznie żadnych ograniczeń. Możemy zdecydować się na zieleń, czerwień, granat, turkus czy róż. Wszystko zależy od tego, jakie kolory lubimy i w otoczeniu jakich będziemy czuli się dobrze. Kolory pięknie ożywią salon i nadadzą mu nutkę indywidualnego charakteru.

W naszym salonie kolor możemy zastosować na ścianach lub tylko na jednej ścianie. Możemy je wykończyć farbą dostępną w wielu różnych kolorach, jak również tapetą czy fototapeta w jakimś spokojnym lub bardziej dynamicznym wzorze. Ciekawym rozwiązanie jest wybór kolorowej kanapy. Pięknie zaprezentuje się w salonie sofa w kolorze butelkowej zieleni, mocnego granatu czy spokojnego różu. Na koniec – dodatki. Kolor doskonale sprawdzi się w tej roli. Takie dodatki możemy zmieniać co sezon i zawsze nasz salon będzie się wyglądał inaczej.

Pamiętajmy jednak o umiarze stosując kolory we wnętrzach. Zbyt duża ilość jednego koloru lub też wielu kolorów w jednym pomieszczeniu może wprowadzić bałagan. Zawsze więc starajmy się zachować kolorystyczny ład. 

Zobacz także Meble do salonu: 10 świetnych kolekcji na każdą kieszeń

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także