PARTNER PORTALU
Mały salon - 10 dobrych projektów

Mały salon - 10 dobrych projektów

Autor: Anna Usakiewicz
04 kwi 2019 12:16

Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na zakup małego mieszkania. Czy to oznacza, że żyje im się mniej komfortowo?

Nic bardziej mylnego. Nawet niewielką przestrzeń można urządzić stylowo i wygodnie - wystarczy odrobina kreatywności oraz sprytne meble i gadżety.

Każdy zapewne wie, jak istotną rzeczą w przypadku małych przestrzeni jest umiejętne zagospodarowanie każdego metra kwadratowego. Adekwatnie dobrane i ustawione meble, ścienne dekoracje oraz jasne ściany i lustra potęgujące wrażenie przestronności to klucz do sukcesu w aranżacji tego typu wnętrza. Marta Kmošenová, ekspert klubu zakupowego Bonami.pl podpowiada, jak poradzić sobie z wyzwaniami podczas urządzania małego mieszkania. 

Podłogi oraz ściany w rozjaśniających odcieniach to bezdyskusyjnie idealny wybór przy niedużych wnętrzach. Jasne tonacje sprawią, że mieszkanie wyda się bardziej przestronne. Nie tylko jasne ściany, ale i duże lustra spowodują wrażenie głębi oraz przestronności naszych czterech kątów. Duże lustro to wirtuozerski element dekoracji, który podaruje wizualnie kilka metrów więcej niż w rzeczywistości.

Urządzenia małego mieszkania jest nie lada wyzwaniem. Istnieje jednak wiele kreatywnych pomysłów na mały metraż. Najprostsze z nich to przemalowanie ścian oraz zainwestowanie w funkcjonalne meble i dodatki. Dzięki nim nasza mała przestrzeń nabierze przestronności oraz funkcjonalności.

Zobacz także: Salon z otwartą kuchnią - 12 pięknych wnętrz

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także