PARTNER PORTALU
Modny salon - urokliwe wnętrze ożywione pastelami

Modny salon - urokliwe wnętrze ożywione pastelami

Autor: Anna Usakiewicz
25 lip 2018 09:27

Piękny salon połączony z jadalnią robi wrażenie nie tylko przestrzenią, ciekawym doborem designerskich mebli i dodatków, ale także efektownym użyciem kolorów.

Pudrowy róż w swej pięknej, przygaszonej postaci stał się ozdobą utrzymanej w jasnej palecie barw aranżacji.

Wnętrze tego przestronnego i eleganckiego salonu z jadalnią urządzone zostało w jasnej palecie barw. Dominują tu biel, szarości oraz beże – kolory jasne, stonowane, podkreślające wypoczynkowy charakter rezydencji. Nie zabrakło też oryginalnych akcentów w postaci eleganckiej czerni oraz pudrowego różu. Ten ostatni, choć dawkowanym z umiarem, wydaje się grać pierwsze skrzypce w minimalistycznej, nowoczesnej aranżacji. Kolor pudrowego różu, mimo że został został obsadzony w roli akcentu  dodał wnętrzu nieco ekstrawagancji. Dodał animuszu stonowanym szarościom w salonie, czystej bieli w jadalni oraz odcieniom kawy z mlekiem w kuchni. Wydobywając tym samym relaksującą i wyciszającą naturę tego na wskroś nowoczesnego wnętrza. Dodatkowo subtelną naturę różu akcentują także naturalne tkaniny obić siedzisk oraz przytulnych dodatków (poduch, pledów) w tym właśnie kolorze.

Centralne miejsce w salonie zajmuje obszerna sofa w modnym szarym kolorze. Równolegle ustawiono elegancka sofkę w różowym kolorze, która z jednej strony stanowi przedłużenie części salonowej, z drugiej optycznie zamyka przestrzeń jadalni. Naprzeciw szarego wypoczynku znajduje się ściana z telewizorem, która częściowo przysłania otwartą na salon kuchnię.

Projekt: Agnieszka Hajdas-Obajtek

Fot. Bartosz Jarosz

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także