Nowoczesny salon - 20 dobrych projektów

Nowoczesny salon - 20 dobrych projektów

Autor: Katarzyna Masłowska
23 marz 2020 12:20

Nowoczesny salon to najbardziej reprezentacyjne miejsce domu. Tu odpoczywamy, integrujemy się z rodziną czy gościmy przyjaciół. Zobaczcie jak Polacy urządzają strefę dzienną.

Pokój dzienny powinien odpowiadać na wszystkie nasze potrzeby i mieć indywidualny charakter naznaczony stylem życia właścicieli.

W polskich wnętrzach nadal królują salony urządzone dość minimalistycznie – w bieli i szarościach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić nowoczesne wnętrze dodając mu nieco koloru: w postaci pięknych mebli, barwnych ścian czy elementów oświetlenia. Kolor, zieleń, niebieski i przepych – to to co z przytupem wkracza w najnowszych kolekcjach wyposażenie i dekoracji. Więc, jeśli lubicie kolory, to możecie je odważnie wprowadzać do swojego wnętrza. Będziecie na czasie z najnowszymi trendami.

Zobacz także: Mały dom: idealne 112 metrów z pięknym tarasem

Dla miłośników przepychu i stylu glamour też mamy dobrą wiadomość – złoto, srebro i miedź są obecnie bardzo modne. Żywe kolory możemy wprowadzić na ścianach czy podłogach, ale najlepiej sprawdzą się w postaci elementów oświetlenia, meblach czy ciekawych dodatkach.

Nowocześnie urządzona strefa dzienna powinna być przede wszystkim funkcjonalna i wygodna. Podpowiadamy jak ją zaaranżować. Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie aż 20 pięknych wnętrz z polskich domów.

To Cię zainteresuje: Ściana za łóżkiem: 15 dobrych projektów

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także