Ściana z telewizorem. 12 pomysłów na modny salon

Ściana z telewizorem. 12 pomysłów na modny salon

Autor: Urszula Tatur
03 wrz 2020 09:20

Ściana z telewizorem warto wyeksponować. Zobaczcie jak zrobili to architekci i projektanci wnętrz.

Trudno sobie wyobrazić salon bez telewizora. Po pracy najczęściej relaksujemy się właśnie przy ulubionych serialach, programach, czy filmach. Relaksacji sprzyja jednak nie tylko oglądanie telewizji, ale też wystrój naszego salonu. Wygodna kanapa, ulubione meble i wkomponowany w całość telewizor to podstawa prawie każdego pokoju dziennego.

Co zrobić by nasz telewizor prezentował się efektownie? Możemy wyeksponować ścianę tuż za nim. W tej roli sprawdzi się wiele materiałów dostępnych na rynku. Wszystko zależny od naszych gustów, potrzeb i nie ukrywajmy dostępnych na to środków. Wśród modnych dekoracji ścian w salonie prym w tym sezonie wiedzie drewno. Miłości naturalnych materiałów mogą także postawić na kamień, który jednak do najtańszych materiałów nie należy. Wielbiciele surowych wnętrz śmiało mogą sięgnąć po beton lub cegłę. To materiały, które z pewnością stworzą efektowną przestrzeń w stylu loft.

Ciekawym rozwiązaniem są również tapety. Cała gama wzorów, dostępnych w różnych cenach, pozwoli spersonalizować wnętrze. Do modnych wzorów zaliczyć trzeba te inspirowane naturą - zwłaszcza zaś bujną roślinnością. Na topie są także tapety imitujące tkaniny. Ocieplają one wizualnie wnętrze, dając ciekawe efekty aranżacyjne.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także