PARTNER PORTALU
Szary salon: 20 pięknych wnętrz

Szary salon: 20 pięknych wnętrz

Autor: Anna Usakiewicz
17 lip 2016 08:28

Salon w szarościach to już od kilku sezonów jeden z najgorętszych trendów wnętrzarskich. Jak szary salon urządzili inni ? Zobaczcie 20 salonów Polaków.

Trudno się dziwić popularności aranżacji w odcieniach szarości w roli głównej. Szary to kolor uniwersalny, dlatego bardzo dobrze prezentuje się na ścianach, meblach, podłogach i dodatkach w pokojach dziennych urządzonych w każdym stylu. Zarówno gdy występuje solo, jak i w towarzystwie innych barw.

Projektanci wnętrz nieustannie zaskakują nas pomysłami na designerskie zastosowanie szarości we wnętrzach różniących się stylem czy metrażem, udowadniając, że kolor szary z pewnością nie jest ani nudny ani ponury.

Bez względu na to, czy sięgniemy po jaśniejszy odcień szarości, czy ciemniejszy, jak antracyt lub grafit, możemy mieć pewność, że wykreujemy wnętrze ponadczasowe i eleganckie. Takie, w którym będziemy zarówno odpoczywać komfortowo, jak i z klasą podejmować gości. Przy tak stonowanej aranżacji wystarczą dyskretne dekoracje, a pomieszczenie zachwyci elegancją.

Jeżeli jesteście miłośnikami odcieni szarości we wnętrzu, a nie macie pomysłu jak urządzić swój salon, poszukajcie inspiracji wśród 20 prezentowanych przez nas wnętrz z polskich domów. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także