PARTNER PORTALU
Telewizor w salonie. 15 świetnych przykładowych aranżacji. Zainspiruj się!

Telewizor w salonie. 15 świetnych przykładowych aranżacji. Zainspiruj się!

Autor: Urszula Tatur
14 wrz 2020 09:55

Telewizor w salonie wymaga odpowiedniej oprawy aranżacyjnej. Zobaczcie jak wkomponować go w wystrój pokoju dziennego.

Najwyższa jakość obrazu, realistyczne efekty dźwiękowe oraz piękny design nowoczesnego sprzętu audiowizualnego zapewnią najwyższy poziom domowej rozrywki. Wybierając najnowszej generacji sprzęt RTV do naszego salonu nie zapominajmy o odpowiedniej dla niego oprawie. Przemyślana aranżacja to podstawa reprezentacyjnego salonu.

Zobacz też: Salon w mieszkaniu. 15 pomysłów na urządzenie. Zobacz zdjęcia!

Właściwym miejscem na ustawienie telewizora jest szafka RTV. To meble dedykowany do wszystkich sprzętów audiowizualnych, czyniących z naszego salonu prawdziwe centrum domowej rozrywki. Na rynku odnajdziemy wiele ciekawych modeli, które skomponują się z każdą aranżacją. Możemy jednak pokusić się o wykonanie szafki na zamówienie. Alternatywą dla niej będzie cała zabudowa meblowa, która nie tylko pozwoli wkomponować telewizor w wystrój pokoju dziennego, ale też praktycznie zagospodarować całą ścianę.

Czytaj także: Ściany w salonie: 15 trendowych pomysłów!

Jeżeli planujemy powiesić telewizor na ścianie zadbajmy o jej efektowne wykończenie - tynk dekoracyjny, kolorowa farba, albo efektowny kamień sprawią, że to zazwyczaj eksponowane miejsce w salonie zyska elegancki i efektowny wygląd.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także