PARTNER PORTALU
 Telewizor w salonie - zobacz jak go ustawić na mecz

Telewizor w salonie - zobacz jak go ustawić na mecz

Autor: Anna Usakiewicz
16 cze 2016 14:47

Wszyscy, którzy uwielbiają śledzić piłkarskie zmagania na ekranie telewizora, wiedzą jak ważne jest jego odpowiednie ustawienie w salonie. Zobaczcie jak strefę telewizyjną urządzają architekci.

Aby przyjemność i komfort oglądania nie tylko meczów reprezentacji były na najwyższym poziomie należy zadbać o odpowiednią odległość telewizora od kanapy, dobrą widoczność z każdego miejsca w salonie oraz wygodne meble do siedzenia. 

Trwający turniej piłkarski Euro 2016 wzbudza wielkie emocje. Wielu z nas, szykując się na to święto futbolu, zadbało aby oglądać piłkarskie zmagania w doskonałej jakości. Najnowsze telewizory z technologia np. SUHD i UHD gwarantują wierne odwzorowanie kolorów i perfekcyjną ostrość obrazu, co sprawia, że we własnym salonie możemy poczuć się niczym na stadionie. Dopełnieniem domowej strefy kibica jest dopasowany do telewizora soundbar, który zapewnia potężny i niezwykle realistyczny dźwięk. Ale wysokiej jakości sprzęt audio i telewizor to nie wszystko. Trzeba je jeszcze odpowiednio ustawić aby cieszyć się komfortem we własnym salonie. Jeżeli nie wicie jak to zrobić skorzystajcie z doświadczenia architektów i projektantów wnętrz. Prezentujemy 10 salonów z komfortową strefą telewizyjną, urządzonych w różnych stylach i o różnym metrażu. A więc... do boju!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także