×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Zielony kolor w salonie. 12 aranżacji wiosna 2021. Ściany, meble, zasłony

Zielony kolor w salonie. 12 aranżacji wiosna 2021. Ściany, meble, zasłony

Autor: Justyna Łotowska
05 marz 2021 12:31
Aktualizacja: 05 marz 2021 13:10

Zieleń w salonie to jeden z trendów w aranżacji wnętrz na 2021 rok. Zielone ściany, kanapy, zasłony, poduszki czy inne dodatki oraz oczywiście zielone rośliny w salonie to prawdziwy hit. Zobaczcie 12 inspirujących pomysłów na zielony kolor w salonie.

Zielony to jeden z najlepszych kolorów aranżacji wnętrz, kolor natury i życia. Symbol spokoju, stałości, nadziei, wolności. Doskonale komponuje się z naturalnym drewnem i barwami ziemi. Dobrze czuje się też w towarzystwie miedzi i złota. Koi zmysły i pozwala nam odpocząć. Zdecydowanie warto tej wiosny postawić na zielony kolor w salonie!

Więcej pomysłów na zieleń w salonie: Modny salon: butelkowa zieleń - z czym ją łączyć? Piękne zdjęcia!

Jakie odcienie zieleni mamy do dyspozycji? Mnóstwo! Od głębokiego malachitu i szmaragdu poprzez butelkową, oliwkową, morską i miętową zieleń, aż po soczystą barwę trawy. Dzięki temu kolor zielony odnajdzie się zarówno w eleganckich, luksusowych wnętrzach, jak i w nowoczesnych, minimalistycznych stylizacjach. Pokój dzienny w stylu skandynawskim? Industrialnym? A może vintage lub eko? W każdym z tych stylów kolor zielony sprawdzi się świetnie!

Czytaj też: Najpiękniejsze pomysły na zielone aranżacje!

Jak wprowadzić zielony kolor do salonu? Najprostszy pomysł to oczywiście dodatki - zielone zasłony, grafiki z botanicznym wzorem, poduszki czy inne ścienne dekoracje, a przede wszystkim rośliny doniczkowe w 

Zobacz również: Zielony we wnętrzach: 10 inspirujących aranżacji i poradnik stylistki

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także