Dekoria - partnerem Studia Dobrych Rozwiązań

Autor: Dekoria.pl
02 lis 2015 10:38

Dekoria to znana polska marka szyjąca dekoracje tekstylne do polskich i europejskich wnętrz. To także największy polski sklep internetowy z dekoracjami dla domu

Dekoria - polska marka, która tworzy europejskie wnętrza.
Dekoria to znana polska marka szyjąca dekoracje tekstylne do polskich i europejskich wnętrz. To także największy polski sklep internetowy z dekoracjami dla domu - wielokrotnie doceniany przez klientów i niezależne instytucje za oryginalność, wysoki poziom obsługi i przyjazność rozwiązań. Posiada również 10 zagranicznych oddziałów swojego sklepu. Marka należy do firmy Franc-Textil - jednego z największych i najnowocześniejszych, profesjonalnych centrów szycia tekstyliów domowych w Europie.

Dekoria to przede wszystkim wysoka jakość tkanin i gotowych produktów tekstylnych do dekoracji wnętrz. Jako bezpośredni importer i wyłączny przedstawiciel kilku renomowanych hiszpańskich producentów oferujemy w ciągłej sprzedaży własne i niepowtarzalne kolekcje tkanin dekoracyjnych i obiciowych. Szeroki wybór, ponad 50 000 produktów i 500 tkanin, pozwala zadowolić wymagania każdego Klienta oraz tworzyć oryginalne i stylowe wnętrza. Ponad 20-letnie doświadczenie w dekoracji hoteli, obiektów i domów w całej Europie gwarantuje zaśPaństwu wysoką jakośćnaszych usług.

Oferujemy piękne i niepowtarzalne dekoracje:
- okien: zasłony, rolety rzymskie, firany, zasłony zaciemniające tzw. blackouty,
- stołów: obrusy, bieżniki, podkładki stołowe,
- krzeseł: siedziska
- poduszki na krzesła, sukienki
- pokrowce na krzesła (w tym duży wybór pokrowców na krzesła z IKEA),
- sypialni: narzuty, pledy, poduszki, poszewki dekoracyjne, skrzynie tapicerowane na pościel,
- salonów: pokrowce na sofy z IKEA, poduszki dekoracyjne, ręcznie robione fotele, pufy i worki do siedzenia.
- pokoi dziecięcych.

Oferujemy zarówno produkty w rozmiarach standardowych, jak również szyjemy na wymiar podany przez Klienta. Na stronie www.dekoria.pl znajduje się prosty kalkulator pozwalający wyliczyć wartość danego produktu na wymiar.

Nasze atuty to:
- krótki termin realizacji zamówień,
- szycie niestandardowych produktów wg ustaleń z klientem
- kompleksowość oferty (możliwość szycia wielu produktów z jednej tkaniny),

Zapraszamy do współpracy sklepy, architektów i dekoratorów wnętrz. Zapewniamy katalogi, próbniki tkanin oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Franc-Textil sp. z o. o.
Dekoria.pl
ul. Przemysłowa 10,
58-130 Żarów,
tel. 74 64 997 29
www.dekoria.pl