Architekt Anna Maria Sokołowska gościem specjalnym SDR w Gdańsku

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
27 maj 2019 12:37

Gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku będzie arch. Anna Maria Sokołowska. Na wykład ekspertki w dziedzinie aranżacji wnętrz zapraszamy 12 czerwca b.r. do Hotelu Amond przy ul. Toruńskiej 12 w Gdańsku. Wstęp wolny.

Gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku będzie arch. Anna Maria Sokołowska. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Gdańskiej. Architekturą wnętrz zajmuje się od 2003 roku. Doświadczenie zdobywała pracując w trójmiejskich biurach architektonicznych. Od 2006 roku właścicielka Pracowni Projektowej Dragon Art, która w 2016 roku zmieniła nazwę na Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz. Laureatka wielu konkursów z zakresu architektury wnętrz, również na arenie międzynarodowej. Od kilku lat juror w konkursach „Dobry design” oraz „Diament Meblarstwa”.

Prowadzi wykłady i warsztaty z tematyki związanej z projektowaniem wnętrz, oraz dzieli się swoim doświadczeniem na łamach portali i prasy branżowej.

Architekt z powołania, z pasji i życiowej miłości do architektury, pięknego designu i funkcjonalnych rozwiązań. Uwielbia prostotę i funkcjonalność, Inspiracji szuka w architekturze modernistycznej i skandynawskim designie. Podróżuje po targach i festiwalach branżowych w Polsce i w Europie, żeby być na bieżąco z panującymi na rynku trendami. Prywatnie mama Adrianka.

ZOBACZ AGENDĘ SPOTKANIA