Array
Architekt Maciej Matłowski gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Białymstoku!

Architekt Maciej Matłowski gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Białymstoku!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
21 paź 2019 19:56

Studio Dobrych Rozwiązań 6 listopada zawita do do stolicy Podlasia. Naszym gościem specjalnym w Białymstoku będzie Maciej Matłowski architekt z wieloletnim doświadczeniem, członek Podlaskiej Izby Architektów, autor wielu projektów i publikacji, członek rady programowej Biuletynu Podlaskiej Izby Inżynierów.

Maciej Matłowski ukończył wydział Architektury w Białymstoku w 1994 roku. Od 2001 roku jest członkiem Podlaskiej Izby Architektów. Zaprojektował wiele budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wielorodzinnych, budynków usługowych, pensjonatów, hoteli, domów opieki społecznej realizowanych w całej Polsce i za granicą. 

Od początku kariery zawodowej zaangażowany jest w wykorzystywanie nowoczesnych technik komputerowych przy projektowaniu. Obecnie w wykorzystanie parametrycznego projektowania obiektowego i implementacji oprogramowania Autodesk Revit. Jest członkiem rady programowej Biuletynu Podlaskiej Izby Inżynierów w zakresie wykorzystania i implementacji procesu BIM w projektowaniu, jak również autorem wielu publikacji w ogólnopolskich czasopismach branżowych.

Maciej Matłowski od wielu lat zawodowo związany jest z pracownią architektoniczną MTM STYL znaną na rynku jako DOMYwStylu.pl. Pracownia tworzy projekty domów z myślą o osobach, którym zależy na czasie, a jednocześnie poszukują gotowych i sprawdzonych rozwiązań. 

Inspirację do tworzenia projektów architekci z pracowni DOMYwStylu.pl czerpią z aktualnych trendów architektonicznych oraz licznych rozmów z przyszłymi domownikami. Dążą do tego, aby projekt domu wyrażał charakter przyszłych mieszkańców oraz spełniał ich oczekiwania. Są otwarci na nowe wyzwania - chętnie projektują domy pod indywidualne zamówienie, dopasowując je do każdych nawet nietypowych potrzeb. W trosce o ekologię pracownia dba także, aby projekty domów były przyjazne środowisku. 

Studio Dobrych Rozwiązań odbędzie się 6 listopada w Białymstoku w Hotelu Ibis Styles, Aleja Józefa Piłsudskiego 25.

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE JUŻ DZIŚ<<<