Array
Ekspert radzi: Jak skutecznie promować się w internecie?

Ekspert radzi: Jak skutecznie promować się w internecie?

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2019 09:58

Jak skutecznie promować się w internecie? O kluczowych zasadach skutecznego zaistnienia architekta w sieci, jak również o prowadzeniu blogów i swoich profili w social media mówił Szymon Pietkiewicz, CMO & Managing Partner, Tower Group Communications, jeden z gości specjalnych Studia Dobrych Rozwiązań w Katowicach.

Jak skutecznie promować się w internecie? Zdaniem Szymona Pietkiewicza, CMO & Managing Partner, Tower Group Communications dobrym sposobem na początek jest wzmożenie swojej aktywności na Facebook'u  i Instagramie. Architektom zdecydowanie bardziej poleca się publikowanie na instagramie, który jest ma rozbudowaną stronę wizualną - taką wizytówkę powinien mieć każdy projektant. Kolejnym krokiem jest założenie bloga, gdzie mozna podzielić się swoimi pomysłami i przemyśleniami. 

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja, by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Zapraszamy na kolejne spotkania we Wrocławiu, Kielcach i Poznaniu >>>ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE JUŻ DZIŚ<<<