Personal branding architekta. Monika Tarnowska ekspertem SDR w Olsztynie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
15 marz 2019 09:25

Monika Tarnowska – właścicielka agencji marketingowej Lupa Marketing wystąpi w roli eksperta podczas spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Olsztynie. 27 marca zdradzi sposoby na kształtowanie marki osobistej architekta w social mediach.

Monika Tarnowska to praktyk marketingu, w branży działa od 8 lat. Na co dzień współtworzy wraz ze swoim zespołem kanały firmowe w Social Media, prowadzi pełen marketing firm, buduje silne brandy. Jak głosi hasło jej firmy Lupa Marketing: "Powiększamy Zyski Firm" – stawia na praktyczne i efektywne rozwiązania. Dla samej Moniki marketing to budowanie doskonałych relacji z grupą docelową: Musisz stworzyć związek idealny ze swoim Klientem. Musisz fascynować, wzbudzać w nim potrzebę kontaktu z Tobą/Twoją Marką/Firmą. A Social Media doskonale się do tego nadają - mówi Monika Tarnowska.

Ponad 14 000 000 osób dziennie w Polsce loguje się do portali społecznościowych.  Dlatego tak ważne jest, aby wykorzystać to narzędzie w odpowiedni sposób i zacząć powiększać zyski swojej firmy - dodaje.

W trakcie Studia Dobrych Rozwiązań w Olsztynie, 27 marca Monika Tarnowska poprowadzi prezentację pt. "Instagram, LinkedIn– jak poruszać się w meandrach sieci, jak mądrze kreować własną markę architekta wnętrz".

>>>ZOBACZ PEŁEN PROGRAM SPOTKANIA<<<

Wstęp wolny! Już dziś zarejestruj się na spotkanie: >>>TUTAJ<<<