Array
SDR 2019: Jak przechowywać wino w domu? Garść praktycznych porad

SDR 2019: Jak przechowywać wino w domu? Garść praktycznych porad

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
01 paź 2019 09:57

Kiedy zdecydować się na chłodziarkę do wina i jak dostosować ją do naszych indywidualnych potrzeb? Mówi o tym Rafał Derecki Key Account Manager z firmy Vestel Poland, jeden z partnerów spotkań dla architektów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań.

Rafał Derecki, Key Account Manager z firmy Vestel Poland przedstawił bogatą historię oraz ofertę urządzeń marki Vestfrost. Szczególną uwagę skupił na chłodziarkach do wina, które coraz chętniej umieszczamy w naszych domach. Poruszył m.in. kwestie dotyczące możliwości konfiguracji produktów do indywidualnych potrzeb klientów.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Zapraszamy na spotkanie we Wrocławiu! TU się zarejestruj