SDR 2019: Jakie kolory kochają Polacy?

SDR 2019: Jakie kolory kochają Polacy?

Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
15 kwi 2019 12:19

Jakie kolory Polacy lubią w swoich mieszkaniach? Jak powinniśmy je ze sobą łączyć? W trakcie Studia Dobrych Rozwiązań redakcja magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj rozmawiała o tym z Izabelą Żak, doradcą architekta w firmie Flügger Farby.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Zapraszamy do udziału w nowej, odświeżonej formule Studia Dobrych Rozwiązań! Edycja 2019 to program pełen ciekawych prezentacji, więcej dynamicznych dyskusji oraz pełne inspiracji wystąpienia architektów i projektantów, o realizacjach których jest dziś głośno!

Rejestracja i program aktualnych spotkań: www.sdr2019.pl