SDR 2019: Szkło w aranżacji wnętrz - o tym trzeba wiedzieć!

SDR 2019: Szkło w aranżacji wnętrz - o tym trzeba wiedzieć!

Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
15 kwi 2019 12:26

W jakich obszarach związanych z aranżacją wnętrz znajduje zastosowanie szkło? Mówi  o tym Darusz Jędrzejczak, szef działu handlowego i marketingu w firmie Mochnik, jeden z partnerów spotkań dla architektów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań.

Studio Dobrych Rozwiązań to spotkanie adresowane do architektów i projektantów wnętrz zainteresowanych podniesieniem kwalifikacji w zakresie projektowania wnętrz łazienek i kuchni oraz strefy dziennej. Uczestnicy każdego spotkania będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami i rozwiązaniami przeznaczonymi do stosowania we wnętrzach. Studio Dobrych Rozwiązań to okazja by poznać nowości oferowane przez producentów oraz praktyczne szczegóły dotyczące sposobów ich montażu, instalacji, zastosowania.

Zapraszamy do udziału w nowej, odświeżonej formule Studia Dobrych Rozwiązań! Edycja 2019 to program pełen ciekawych prezentacji, więcej dynamicznych dyskusji oraz pełne inspiracji wystąpienia architektów i projektantów, o realizacjach których jest dziś głośno!

Rejestracja i program aktualnych spotkań: www.sdr2019.pl