Studio Dobrych Rozwiązań w Gdańsku

Zobacz galerię [49 zdjęć]

Studio Dobrych Rozwiązań w Gdańsku
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
17 cze 2019 11:20

Studio Dobrych Rozwiązań - tak było w Gdańsku (pełna relacja)

12 czerwca odbyło się ostatnie już przed wakacjami spotkanie z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań. Tym razem zawitaliśmy wraz z naszymi ekspertami do Trójmiasta.

Pierwszy na scenie pojawił się Rafał Derecki z firmy Vestel Poland, który przedstawiał widowni nie tylko zalety chłodziarek na wino marki Vestfrost, ale również wyszukane wzorniczo serie AGD w stylu retro z oferty firmy. Następnie przed widownią stanął Tomasz Gruda reprezentujący na imprezie w Gdańsku stowarzyszenie KNX Poland. Ekspert omówił zalety automatyki budynkowej i standardu KNX, szeroki zasięg systemu oraz jej możliwe zastosowania. Ostatnią prezentacją z cyklu Smartdom i nowe technologie było wystąpienie Rafała Kleinschmidta z firmy Kontakt Simon, który udowadniał, że detal, taki jak osprzęt elektrostacyjny może być nie tylko estetyczny, ale może także przełamywać rutynę aranżacji pomieszczenia.

Uczestnicy imprezy mieli okazję do zadawania pytań ekspertom podczas dyskusji podsumowującej cykl wystąpień, w której udział wzięli: Rafał Derecki, Tomasz Gruda, Marek Domżalski (reprezentujący KNX Polska) oraz Rafał Kleinschmidt. Rozmowę poprowadziła Anna Sołomiewicz.

W tym momencie byliśmy już na półmetku naszego wydarzenia, na uczestników imprezy wciąż czekało jednak wiele inspirujących wystąpień. Kolejny cykl prezentacji odbył się pod hasłem Meble i materiały, a rozpoczęło go wystąpienie Jacka Jakubiaka z firmy Pfleiderer, w której zaprezentował on najnowsze płyty z oferty marki. Kolejny na scenie pojawił się Sebastian Szwajkowski, reprezentujący firmę Hörmann. Producent stolarki otworowej w Trójmieście skupił się przede wszystkim na zaprezentowaniu szerokiego portfolio zróżnicowanych wzorniczo drzwi wejściowych, prezentując ich design i funkcjonalność. Z kolei Przemysław Śniegocki z firmy Rejs pokazał praktyczne rozwiązania z zakresu akcesoriów do mebli kuchennych oraz pokazał widowni jak owe produkty powstają, prezentując firm z fabryki marki. Loft&Bling - tak intrygujący tytuł miała natomiast prezentacji kolejnego partnera, firmy Niemann Polska. Przedstawiciel marki produkującej komponenty meblowe, Marcin Weluga, zaprezentował uczestnikom wydarzenia płyty meblowe w wykończeniach imitujących cement metal, a także w wysokim połysku. Prezentacją zamykającą ten blok tematyczny była prelekcja pt. Szklane inspiracje w nowoczesnych wnętrzach Macieja Piotrowskiego z firmy Galeria Szkła. W bogato ilustrowanych wystąpieniu ekspert pokazał rozmaite możliwości zastosowania tego materiału w pomieszczeniach.

Najbardziej zróżnicowany pod względem oferty prezentowanych marek cykl prezentacji zwieńczyła dyskusja poprowadzona przez redaktor prowadzącą portalu Mamkuchnie.pl oraz magazynu Świat Łazienek i Kuchni, Urszulę Tatur. Na scenie w rozmowie towarzyszyli jej: Jacek Jakubiak, Sebastian Szwajkowski, Przemysław Świegocki, Marcin Weluga oraz Maciej Piotrowski.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ