Studio Dobrych Rozwiązań w Gdańsku

Zobacz galerię [49 zdjęć]

Studio Dobrych Rozwiązań w Gdańsku
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
17 cze 2019 11:20

Studio Dobrych Rozwiązań - tak było w Gdańsku (pełna relacja)

12 czerwca odbyło się ostatnie już przed wakacjami spotkanie z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań. Tym razem zawitaliśmy wraz z naszymi ekspertami do Trójmiasta.

Ostatnim blokiem tematycznym podczas gdańskiej odsłony Studia Dobrych Rozwiązań, który poprzedziła kolejna przerwa kawowa i możliwość networkingu dla uczestników, był cykl prezentacji poświęconych oprogramowaniu dla architektów, zatytułowany Zaprojektuj to - Technologie. Jako pierwsza na scenie wystąpiła Anna Spalony z firmy CAD Projekt K&A, która w swoim wystąpieniu omówiła zalety oraz sposób użytkowania nowej odsłony programu CAR Decor PRO. Po niej przed widownią wystąpił Rafał Dzięgielewski, autoryzowany sprzedawca programu Archicad, reprezentujący firmę WSC Graphisoft, który przybliżył uczestnikom spotkania zalety tego oprogramowania.

Oboje prelegenci wzięli również udział w dyskusji poprowadzonej przez Urszulę Tatur, której ogólnym tematem przewodnim było pytanie: Jaki powinien być program do projektowania?

Zwieńczeniem Studia Dobrych Rozwiązań w Gdańsku było wystąpienie gościa specjalnego, arch. Anny Marii Sokołowskiej, właścicielki pracowni Anna Maria Sokołowska Architektura Wnętrz. Laureatka wielu konkursów z zakresu architektury wnętrz, również na arenie międzynarodowej, a także prowadząca wykłady i warsztaty z tematyki związanej z projektowaniem wnętrz podzieliła się z uczestnikami spotkania swoimi doświadczeniami (w tym dylematami i napotkanymi problemami) w projektowaniu - krok po kroku, od projektu do realizacji. Za case study posłużyły dwa projekty autorstwa ekspertki, apartament w starej kamienicy oraz oryginalne wnętrze zaprojektowane dla singla, będącego miłośnikiem motoryzacji.

Sympatycznym zwieńczeniem spotkania był konkurs z drobnymi upominkami marki Yankee Candle oraz lunch w hotelowej restauracji.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ