Te projekty przykuwają oko! To dzieło pracowni z Katowic!

Te projekty przykuwają oko! To dzieło pracowni z Katowic!

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
23 sie 2019 10:01

Ich projekty domów z pewnością wykraczają poza opatrzone formy! W trakcie spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań 3 września w Katowicach architekci Hanna i Seweryn Nogalscy z pracowni Beton House opowiedzą o swojej pracy, najciekawszych projektach i sposobie na połączenie kreatywności z profesjonalizmem.

Hanna i Sewern Nogalscy to założyciele i właściciele katowickiej pracowni architektonicznej Beton House. Ich nowoczesne, minimalistyczne projekty domów przykuwają wzrok i z pewnością nikogo nie pozostawią obojętnym. Sami o sobie mówią: - Staramy się projektować tak, by funkcja i forma niezależnie od skali zawsze odpowiadała na zapotrzebowanie konkretnych osób, czy miejsc. Podążamy za wyobraźnią w celu odkrycia najdoskonalszych kreatywnie i konstruktywnie rozwiązań architektonicznych. Tworzymy koncepcje wykraczające poza opatrzone formy zarówno w projektowaniu wnętrz jak i budynków. Naszą misją jest połączenie artystycznej kreatywności i inżynierskiego profesjonalizmu.

Już 3 września zapraszamy na spotkanie z Hanną i Sewerynem Nogalskimi, które odbędzie się w trakcie organizowanego przez magazyn Dobrze Mieszkaj i portal Dobrzemieszkaj.pl spotkania z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań (Miedzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach). Wstęp wolny, początek spotkania godz. 9.00. Więcej informacji: www.sdr2019.pl.

Zapraszamy serdecznie!