Cad Projekt K&A - partner Studia Dobrych Rozwiązań

Cad Projekt K&A - partner Studia Dobrych Rozwiązań

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
30 kwi 2015 11:04

CAD Projekt K&A to poznańska firma tworząca od ponad 20 lat autorskie oprogramowanie w środowisku CAD.

Firma specjalizuje się w programach do kompleksowego projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz domowych i komercyjnych, a także w oprogramowaniu do planowania rozkroju płyty meblowej.  

W swojej ofercie posiada zarówno tak innowacyjne i wszechstronne pozycje jak program CAD Decor PRO i system mobilny CAD Share-it, jak i mocno wyspecjalizowane aplikacje: CAD Decor, CAD Kuchnie, czy CAD Rozkrój. Wszystkim sympatykom dobrze zaprojektowanych wnętrz firma udostępnia również darmowy program do projektowania on-line Power NET+ stworzony dla amatorów, którzy sami chcą zaprojektować swoje domy i mieszkania. Dla producentów wyposażenia wnętrz i portali branżowych powstały wersje dedykowane tej aplikacji: Mój Barlinek 3D, Projektant WP, NET Design i wiele innych.

W programach CAD Decor PRO, CAD Decor i CAD Kuchnie istnieje możliwość pracy na uniwersalnych bazach danych udostępnianych przez CAD Projekt K&A, na indywidualnej bazie modeli 3D, z możliwością samodzielnego uzupełniania tej bazy przez użytkownika za pomocą Konwertera 3D lub na bazach produktowych stworzonych przy współpracy z licznymi partnerami. Należą do nich: producencie mebli, sprzętu AGD, płytek, farb, chemii budowlanej, oświetlenia i wyposażenia m.in. ABB, ATLAS Meble Kuchenne, Barlinek, Bauformat, Beko, Black Red White, Bosch, Ceramika Paradyż, Ceramstic, Cersanit, Defra, Egger, Enix, Fabryka Mebli FORTE S.A., Falmec, Ferro, Geberit, Incana, Instal Projekt, Kermi, Koło, Kronospan, Opoczno, Oras, Pfleiderer, Proform, Radaway, Siemens, Sopro, Tikkurila, Tubądzin, WFM, Whirlpool.

Firma posiada sieć dealerów, zarówno w Polsce, jak i za granicą oraz już ponad 11 tysięcy sprzedanych licencji wśród odbiorców indywidualnych oraz biznesowych. Z entuzjazmem angażuje się w liczne wydarzenia branżowe, festiwale, konferencje, warsztaty i konkursy, wspierając rozwój polskiej branży projektowania wnętrz. Firma cały czas czekamy na kolejne wyzwania i nowe inspiracje!

Zainspiruj nas i zaprojektuj swoje wnętrze na www.cadprojekt.com.pl

CAD Projekt K&A K. Dąbrowski, A. Sterczała, M. Sławek s.c.

ul. Rubież 46

61-612 Poznań

Infolinia: 0 801 000 269 (połączenie z telefonów stacjonarnych) lub +48 61 662 38 83 (połączenie z telefonów stacjonarnych i komórkowych)

Fax: + 48 61 642 94 55

e-mail: biuro@cadprojekt.com.pl

www.cadprojekt.com.pl 

Sieć dealerów polskich i zagranicznych: http://www.cadprojekt.com.pl/strefa_informacyjna/dealerzy.html