Elements - partner strategiczny Studia Dobrych Rozwiązań

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
29 lut 2016 11:19

ELEMENTS – NAJPROSTSZA DROGA DO NOWEJ ŁAZIENKI I ENERGOOSZCZĘDNEGO DOMU.

Salon ELEMENTS to miejsce wyjątkowe, bo stworzone z pasją i z zamiłowaniem do szczegółu. Kreatywność i wieloletnie doświadczenie to cechy, które nas wyróżniają.

ELEMENTS to więcej niż salon łazienek, to również energooszczędne ogrzewanie, odnawialne źródła energii, systemy instalacji, klimatyzacji i wentylacji a wszystko to połączone z jedyną w swoim rodzaju profesjonalną i kompleksową obsługą. Dzięki naszej wieloletniej i bliskiej współpracy z architektami, projektantami wnętrz oraz firmami instalacyjnymi łatwo, bezstresowo i bez zbędnych komplikacji  stworzymy dla Ciebie wymarzoną łazienkę i nie tylko. Nasze motto „Genialnie proste z ekspertami Elements” możesz potraktować dosłownie.

KOMFORT NA PIERWSZYM MIEJSCU!

Większy komfort w Twoim domu? Nowoczesna łazienka? Dzięki ELEMENTS jeszcze nigdy nie było to tak proste. Niepowtarzalny design salonu stwarza szczególny nastrój, gdzie w towarzystwie czterech żywiołów: ziemi, wody, powietrza i energii poczujesz tę szczególną atmosferę, która pomoże w wyborze produktów i znalezieniu rozsądnych oraz innowacyjnych rozwiązań oszczędzających energię.

TYLKO  NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA!

W ELEMENTS znajdziesz wyjątkowy wybór tego, co stanowi o komforcie w Twoich czterech kątach. Szeroki wachlarz produktów daje pewność, że wybierasz spośród najlepszych, a każdy z nich odpowiada Twoim preferencjom. Tu znajdziesz zwycięzców Design Awards, nowości, bestsellery,   produkty rekomendowane przez naszych ekspertów oraz takie, w których relacja jakości do ceny jest optymalna.

NOWOŚĆ! VIGOUR WHITE – WIELE MOŻLIWOŚCI. 

TYLKO W ELEMENTS!

Linia WHITE (producent VIGOUR GmbH) jest odzwierciedleniem Twojej osobowości i stylu. W jej szerokiej palecie produktów z pewnością szybko znajdziesz takie, które najlepiej do Ciebie pasują. Harmonia serii WHITE delikatnie oddziałuje na osobowość i pozwala się jej rozwijać.

VIGOUR white to idealny reprezentant najnowszego trendu w designie uznanego za styl wyposażenia łazienek XXI wieku – soft puryzmu.  To doskonałe połączenie tendencji geometrycznych i stylu organicznego, dwóch skrajnych żywiołów: geometrii i natury.

Design WHITE został  uhonorowany nagrodami Plus X Award i Good Design. Jego kształty wywodzą się z form geometrycznych, ale jednocześnie są miękkie. Zadbano tu o doskonałe proporcje. Wszystkie zaokrąglenia są idealnie wyprofilowane, przejścia i łuki łagodne, a powierzchnia doskonale biała, gładka – jak lustro wody. Nie zatracono jednocześnie geometrycznej struktury, która daje poczucie pewności, solidności produktu. 

PRZYJDŹ DO ELEMENTS. POZNAJ VIGOUR WHITE 

ELEMENTS – ŚWIAT PEŁEN EMOCJI.

więcej na: www.elements-show.pl