Impero - Partnerem Strategicznym Studia Dobrych Rozwiązań w Lublinie

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
05 maj 2016 15:18

Impero to firma z przeszło 20-letnią tradycją, która jest jednym z wiodących dystrybutorów płytek ceramicznych, armatury łazienkowej, ceramiki sanitarnej, kabin prysznicowych, wanien, mebli i grzejników łazienkowych w Polsce

Naszymi głównymi Klientami są mieszkańcy i inwestorzy z województwa mazowieckiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i łódzkiego, z którymi zrealizowaliśmy ponad 30 000 projektów architektonicznych. Naszym standardem jest opieka nad Klientami w procesie realizacji inwestycji od etapu projektu, poprzez wykonawstwo, a na odbiorze jakościowym kończąc.

Współpraca z największymi i najlepszymi producentami oraz preferencyjne warunki handlowe, gwarantują naszym Klientom, iż mają dostępność do najnowszych kolekcji asortymentowych w promocyjnych cenach.

Jako jedyni w Polsce stworzyliśmy w Radomiu system salonów handlowych, który obejmuje 4 segmenty asortymentowe i wartościowe pod nazwami:Impero Home, Impero Trendy, Impero Eco, Camero design. Naszym najnowszym przedsięwzięciem jest salon z wyposażeniem łazienek w Lublinie –Impero Style. Ma być to nowe, wyjątkowe miejsce do urządzenia i wyposażenia łazienki oraz całego domu. Szeroka oferta, obejmująca najlepsze marki oraz świetne ceny.

Na szczególną uwagę zasługuje studio ekskluzywnych wnętrz Camero design mieszczące się w odrestaurowanej XIX-wiecznej stajni. Takie udogodnienia pozwalają naszym wielokrotnym Klientom dokonywać wygodnych i udanych zakupów w otoczeniu profesjonalnej obsługi i wyjątkowych wnętrz.


Siedziba główna:

Impero Bocheński Sp. z o.o.
ul. Warszawska 218
26-600 Radom
impero@impero.com.pl
www.impero.com.pl
www.camero.pl

Nasze salony:

Salon Impero Home
ul. Warszawska 218
26-600 Radom

Salon Impero Style
ul. Mełgiewska 7b
20-209 Lublin

Salon Impero Trendy
ul. Dębowa 4
26-600 Radom

Salon Camero design
ul. Dębowa 4
26-600 Radom

Salon Impero Eco
ul. Obrońców 36
26-600 Radom