Przykład wykorzystania szkła produkcji firmy Mochnik w łazience. / fot. Mochnik

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Przykład wykorzystania szkła produkcji firmy Mochnik w łazience. / fot. Mochnik
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
08 kwi 2016 15:30

Mochnik - partner Studia Dobrych Rozwiazań

Firma MOCHNIK jest Partnerem Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu.

Firma Mochnik została założona w 1991 roku. Początkowo podstawową działalnością firmy była dystrybucja szkła, luster i ornamentów na rynku polskim. Wraz ze wzrostem zainteresowania Klientów firma zainwestowała w maszyny numeryczne do rozkroju i obróbki szkła. W 2001 roku zakupiono pierwszy piec do hartowania szkła, a w latach kolejnych maszyny do sitodruku. Jednocześnie rozbudowywano park maszynowy o kolejne maszyny oraz powierzchnie hal produkcyjnych.

W roku 2010 uruchomiono, pod marką Colorimo, pierwszą w Polsce linię do produkcji szkła lakierowanego farbami ekologicznymi. Szeroki wachlarz kolorystyczny odpowiada aktualnym trendom wzorniczym i pozwala na dowolną aranżację mebli i wnętrz. Szkło Colorimo jest z powodzeniem stosowane w przemyśle meblowym, jako fronty szafek i witryn, blaty szklane. Doskonale sprawdza się też jako okładzina ścienna w łazience albo do konstruowania wytrzymałych i estetycznych przegród w strefie kabiny prysznicowe. Szybki, łatwy i czysty montaż stanowi niewątpliwie zaletę tego zastosowania. 

Od 2012 roku w firmie Mochnik produkowane jest szkło hartowane i laminowane o maksymalnym gabarycie 2800x6000.

Właściciele firmy Mochnik prowadzą również działalność pod marką Glasimo. Od 1991 roku zajmują się projektowaniem, produkcją oraz montażem szklanych produktów stosowanych w architekturze. Produkty te znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych jak i budynkach użyteczności publicznej. Firma Glasimo posiada najszerszą gamę produktów, które są sprzedawane w Polsce, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, Czechach, Francji oraz innych krajach europejskich. Co roku rozwija swoją ofertę o nowe rozwiązania. W swoim portfolio ma liczne realizacje łazienkowe - kabiny prysznicowe, szklane wnętrza a nawet umywalki ze szkła.

MOCHNIK Sp. z o.o. Sp.k.
45-125 Opole
ul.Składowa 6
tel. 77 42 32 800
tel. 77 42 32 801
mochnik@mochnik.com.pl
www.mochnik.com.pl
www.colorimo.eu
www.glasimo.pl

4Buildings - nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce i cztery niezależne konferencje o najważniejszych trendach w budownictwie XXI wieku - już 15-17 listopada w Katowicach. Zarejestruj się teraz!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

CZYTAJ WIĘCEJ