Morgan & Möller z nami na Studio Dobrych Rozwiązań

Morgan & Möller z nami na Studio Dobrych Rozwiązań

Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 cze 2016 13:58

Morgan & Möller to marka betonu architektonicznego. Jej oferta jest na tę chwilę najszersza na rynku polskim, a przy tym niezwykle oryginalna.

Produkty Morgan & Möller skierowane są do klienta wymagającego, śledzącego trendy i myślącego o urządzaniu wnętrz w sposób niestandardowy, chcącego się wyróżnić. Płyty, blaty, oryginalne meble z betonu a także akcesoria i elementy dekoracyjne – z oferty standardowej, jak również na zamówienie – firma produkuje w swojej fabryce w Sochaczewie.

Morgan & Möller to marka należąca do Vinderen, polskiej firmy z branży budowlanej i wykończenia wnętrz. W portfolio Vinderen znajduje się także marka płytek ceramicznych Ceramstic. Kolekcje płytek, inspirowane naturą oraz najmodniejszymi materiałami architektonicznymi, wpisują się w najnowsze wzornicze trendy i co roku zdobywają najbardziej prestiżowe nagrody w branży. Vinderen zbudował także pod Opocznem fabrykę recyklingu, gdzie w procesie pełnego przetworzenia zużytych opon powstaje granulat gumowy oraz paliwo alternatywne. Granulat wykorzystywany jest na placach zabaw, ale firma produkuje z niego także gotowe elementy bezpiecznych nawierzchni, takie jak płyty, kostki, podjazdy czy nawet elementy do parkouru marki Rubtiler.

 

marka Grupy VINDEREN SP. Z O. O.
ul. Jutrzenki 177
02-231 Warszawa
www.morgan-moller.com