RuckZuck partnerem Studia Dobrych Rozwiązań

RuckZuck partnerem Studia Dobrych Rozwiązań

Autor: Redakcja
15 cze 2016 13:12

RuckZuck jest wiodącą siecią sprzedaży skrzydeł drzwiowych oraz paneli podłogowych w Europie.

Od ponad 10 lat zespół firmy tworzy stabilną i profesjonalną markę, nieustannie dążąc do rozwoju, kreując trendy oraz wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Skuteczność tych działań reprezentują tysiące zadowolonych klientów, których mieszkania są wyposażone w produkty RuckZuck.

Koncept biznesowy firmy powstał w 2004 roku w Niemczech. W ramach istniejącego od ponad 10 lat Systemu Partnerskiego RuckZuck.biz funkcjonują salony na terenie całej Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.

W bogatej ofercie RuckZuck znajdują się podłogi, drzwi, materiały wykończeniowe oraz zestawy mebli kuchennych. Firmę wyróżnia wysoka jakość produktów, zróżnicowany asortyment, jak również kompleksowa obsługa klienta, która obejmuje m.in. usługi doradcze, transportowe, montażowe, a także serwisowe. Profesjonalne wsparcie fachowców oferowane jest na każdym etapie procesu zakupowego, wpływając na wzrost zaufania kupujących.

W asortymencie RuckZuck znajdują się produkty firmy Classen, podłogi drewniane od dostawców uzupełniających, panele marki Wiparquet oraz autorskie kolekcje drzwi SENSTIS. Wkrótce w salonach zadebiutuje nowa marka drzwi – Desigio, inspirowana włoskim designem. Wszystkie produkty są tworzone z myślą o poszukujących nowoczesnych rozwiązań, ale także o osobach ceniących klasykę. Sprawdzają się w każdym wnętrzu – od domów jednorodzinnych, poprzez mieszkania w budynkach wielorodzinnych, aż po ekskluzywne pomieszczenia użyteczności publicznej.

W 2013 roku w Warszawie (w Parku Handlowym Targówek) uruchomiony został multimedialny salon RuckZuck. To pierwszy w Polsce tego typu showroom, w którym odwiedzający za pomocą aplikacji na tablecie mogą samodzielnie zaaranżować podłogi i drzwi we wnętrzach. Powstanie tego miejsca jest jedną z odpowiedzi na wysokie oczekiwania klientów i na zmiany technologiczne, które niesie ze sobą XXI wiek. Podążając za trendami, zespół RuckZuck postanowił je nieco wyprzedzić i stworzyć salon na miarę XXII już wieku.

Zarówno oferowane produkty, jak i sama marka RuckZuck są zdobywcami wielu branżowych nagród. Wśród nich znajdują się m.in. tytuł „Luksusowej Marki Roku 2014”, wyróżnienia w konkursach „Design dla Konesera” oraz „Dobry Design” oraz tytuł „Inspiracje 2016”.